Moliūgadienis! Akcija atostogoms Kosta Doradoje gegužę!

379 €
Išvykimas 2020-05-13
Atvykimas 2020-05-20
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Cala Font 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-05-13
Atvykimas 2020-05-20
Viešbutis Cala Font 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-06-03
Atvykimas 2020-06-10
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Rankinis bagažas 10kg
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Cala Font 4*

Vaizdą į jūrą Salou įlankoje žadančiame viešbutyje „Cala Font“ įrengta sporto salė, lauko baseinas, kaskada ir numeriai su balkonais.
„Cala Font“ savitarnos restorane tiekiami vietiniai ir tarptautiniai patiekalai. Šalia baseino rasite užkandinę, kurioje galėsite užsisakyti lengvų užkandžių ir gėrimų bei ledų.
Numeriuose yra palydovinius kanalus rodantys 81 cm įstrižainės televizoriai, oro kondicionieriai ir vonios kambariai su plaukų džiovintuvais.
Atstumas nuo Kosta Doradoje įsikūrusio „Cala Font“ iki Salou centro, kuriame gausu restoranų, barų ir parduotuvių, bei iki 4 km pramogų parko „Port Aventura“– 4 km.


Apie šalį

Kontrastingas kraštovaizdis, malonus klimatas, gaivus oras, unikali gamta, turtinga provincijos istorija, gausybė pramogų, gerų kavinių, klubų ir diskotekų. Visa tai ir dar daugiau siūlo Ispanija ir jos pakrantė prie Viduržemio jūros – Kosta Dorada.

Tai viena populiariausių Ispanijos kurortinių vietų, esanti pietryčių Katalonijoje. Kosta Dorada (Costa Dorada) ispaniškai ir kataloniškai reiškia „auksinę pakrantę“. Regionas taip pavadintas dėl auksinio smėlio paplūdimių. Kosta Dorada pakrantė tęsiasi 216 km. Ji yra tarp Vilanova i la Geltru šiaurėje ir Ebro deltos pietuose esančio Alkanaro, t.y. apima visą Taragonos provincijos pakrantę. Dėl puikių paplūdimių ir seklių pakrančių šį regioną mielai renkasi šeimos su vaikais.
Filtrai