Naujieji metai Kenijoje gamtos ir gyvūnijos mylėtojams!

1370 €
Išvykimas 2019-12-31
Atvykimas 2020-01-14
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Severin Sea Lodge 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2019-12-31
Atvykimas 2020-01-14
Viešbutis Southern Palms Beach Resort 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 14 n.
Išvykimas 2019-12-31
Atvykimas 2020-01-14
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos
  • Vizos

Viešbutis

Severin Sea Lodge 4*

Viešbutis įsikūręs ant vandenyno kranto, šalia puikaus smėlio paplūdimio. Puikiai tiks romantiškoms atostogoms dviese. Visu numeriai turi balkonus ir oro kondicionierius. Viešbutyje yra teniso kortai, restoranas, vandens sporto galimybės, animatoriai.

Viešbutis

Southern Palms Beach Resort 4*

Šiame Ukundos Diani paplūdimyje, už 35 km nuo Mombasos įsikūrusiame 4 žvaigždučių atostogų viešbutyje yra 2 lauko baseinai ir 5 restoranai. Ryškiuose numeriuose įrengti oro kondicionieriai ir balkonai, iš kurių atsiveria baseino, sodų ar Indijos vandenyno vaizdai. Kiekviename „Southern Palms Beach Resort“ numeryje yra televizorius, mini baras, arbatos bei kavos ruošimo rinkiniai ir vonios kambarys su dušu.


Apie šalį

Kenija – viena arčiausiai Lietuvos esančių pusiaujo valstybių. Stulbinančios gamtos įvairovės, įdomių žmonių ir puikaus klimato šalis traukia užkietėjusius nuotykių ieškotojus. Kenijoje yra per 40 nacionalinių ir privačių gamtos parkų. Visi jie stulbina savo gamtos įvairove, laukiniais gyvūnais ir skirtingais kraštovaizdžiais. Galite būti tikri – tiek gyvūnijos, kiek išvysite šioje šalyje, nesate matę nei viename zoologijos sode. Laukiniai gyvūnai lydės jus nacionaliniuose parkuose, o pakėlę akis į dangų pamatysite margasparnių paukščių būriu.  Daugelis turistų į Keniją tik to ir atkeliauja – savaitę ar dvi praleisti gamtos parkuose ir stebėti žvėris.
 
Filtrai