Įspūdingi naujieji metai egzotiškame Mauricijuje

1445 €
Išvykimas 2019-12-31
Atvykimas 2020-01-10
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Le Palmiste 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2019-12-31
Atvykimas 2020-01-10
Viešbutis Recif Attitude 3+* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2019-12-31
Atvykimas 2020-01-10
Viešbutis Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa 5* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2019-12-31
Atvykimas 2020-01-10
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Le Palmiste 3*

Šiaurės vakaruose įskūrusiame viešbutyje  „Le Palmiste Resort & SPA“ įrengtas egzotiškas sodas. Paplūdimys driekiasi vos už 150 m. Komplekse yra lauko baseinas ir SPA patogumai bei veikia nemokamas belaidis internetas. Numeriuose yra oro kondicionieriai, mediniai baldai ir balkonai su vaizdu į sodą arba baseiną. Čia taip pat rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius ir svetainės zonas. 

Viešbutis

Recif Attitude 3+*

Tik suaugusiems skirtas viešbutos. Apsistoję balto smėlio Pointe aux Piments paplūdimyje galėsite grožėtis jūrų draustinio vaizdais ir mėgautis SPA centre atliekamais masažais. Iš lauko baseinų, restoranų ir kai kurių numerių atsiveria Indijos vandenyno vaizdai.

Viešbutis

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa 5*

Vienas iš populiariausių variantų mieste Kanoni kyšulys.Mont Choisy paplūdimyje įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa“ svečiams siūloma apsistoti šviesiuose numeriuose, iš kurių matyti atogrąžų sodas, baseinai arba Indijos vandenynas, lankytis 3-uose restoranuose, paburiuoti, užsiimti paviršiniu nardymu ir pasimėgauti kitais vandens sporto malonumais. Šviesiuose numeriuose ir apartamentuose rasite oro kondicionierius, svetainės zonas su palydovinės televizijos kanalus rodančiais televizoriais ir mini barais bei šiuolaikiškus vonios kambarius su nemokamais higienos reikmenimis ir plaukų džiovintuvais.


Apie šalį

Mauricijus – skaidraus lyg krištolas vandens, žėrinčio aukso spalvos paplūdimių, koralų rifais apipintų krantų ir nepamirštamų įspūdžių vieta.
Sala garsėja gamtos grožiu. Rašytojas Markas Tvenas savo asmeniniame kelionių aprašyme „Following the Equator“ rašė: „Galima pamanyti, jog
Mauricijus buvo sukurtas pirmiau už rojų, kuris vėliau buvo nukopijuotas nuo Mauricijaus.“
Mauricijus – tai tarsi magiškas perlas Indijos vandenyne. Šis gražus kraštas traukia turistus iš visų pasaulio kampelių. Pasakiško grožio Mauricijaus paplūdimiai yra tikra atgaiva iš viso pasaulio atvykstantiems vandens pramogų gerbėjams. Čia galima slidinėti ant vandens, plaukioti su burlentėmis, nardyti ir plaukioti su akvalangu ar nardymo įranga, žvejoti – pasirinkimas priklauso nuo Jūsų pačių!

 Filtrai