Naujuosius sutikite Venecijoje - mieste ant vandens!

289 €
Išvykimas 2019-12-29
Atvykimas 2020-01-01
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Piave 3* Pusryčiai
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2019-12-29
Atvykimas 2020-01-01
Viešbutis Agli Artisti & Alloggi Agli Artisti 3* Pusryčiai
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2019-12-29
Atvykimas 2020-01-01
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Apgyvendinimas su pusryčiais
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Piave 3*

Viešbutis  įsikūręs ramioje Mestrės dalyje, iš kurios vos per 15 minučių autobusu ar traukiniu nuvažiuosite iki Venecijos istorinio centro. Visame viešbutyje veikia belaidis internetas, o personalas kalba įvairiomis kalbomis. Visuose  numeriuose grindys išklotos plytelėmis ir sudėtas parketas, įrengti oro kondicionieriai bei vonios kambariai. Seifus galima išsinuomoti. Vos už 200 metrų rasite Mestrės traukinių stotį, o už 50 metrų – iki Venecijos važiuojančių autobusų stotelę. Netoliese taip pat stoja iki oro uosto kursuojantys autobusai.

Viešbutis

Agli Artisti & Alloggi Agli Artisti 3*

%sik8r3s pa2ioje Venecijos saloje, už 200 m nuo Venecijos Santa Lucia stoties. Įrengtas vietiniu itališku stiliumi. 100 m nuo Riva de Biasio Vaporetto vandens autobusų stotelės.


Apie šalį

Venecija plyti ant 118 dumblinų Adrijos jūros lagūnos salelių. Miestas stovi ant alpinio maumedžio polių – ši mediena ypač atspari puvimui. Salas skiria 150 kanalų ir pertakų, o jungia net 400 tiltų.
Kad ir kiek kartų būtum lankęsis Venecijoje, vis negana. Šiuo miestu negali pasisotinti, jame patirtas svaigulys sukelia norą sugrįžti. Vienąkart perėjęs Šv. Morkaus aikšte, kur balandžiai turi daugiau teisų nei žmonės, pamatęs nesuskaičiuojamų miesto bažnyčių grožį, išvydęs vandeniu slystančią riestanosę gondolą, galop net ir raukydamasis nuo jos kanalų smarvės tampi priklausomas nuo Venecijos visam gyvenimui. Kiekviena gatvelė čia turi bent po vieną grakštų kuprotą tiltelį.
Jeigu atminimui nusipirksi garsiąją Venecijos kaukę (o tai neišvengiama!), žinok, kad čia ji buvo naudojama ne pasislėpti, o... lygybei palaikyti. Viduramžiais kaukės miestiečių buvo dėvimos beveik pusmetį nuo karnavalo tam, kad skirtingų luomų žmonės galėtų netrukdomi bendrauti, o kituose Europos miestuose tai buvo griežtai užginta. Venecijiečiai nepripažino vasalystės ir aršiai priešinosi jos įvedimui. Turbūt išdidumas, grimzdimas aukštai iškelta galva ir yra gražiausias šio miesto bruožas
Filtrai