Savaitgalio pažintis su Malta 11/08-11/11 arba 11/22-11/25 !

230 €
Išvykimas 2019-11-08
Atvykimas 2019-11-11
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Plaza Hotel 3* Pusryčiai
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2019-11-08
Atvykimas 2019-11-11
230€
Viešbutis Plaza Hotel 3* Pusryčiai
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2019-11-08
Atvykimas 2019-11-11
240€
Viešbutis Be Hotel 4* Pusryčiai
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2019-11-08
Atvykimas 2019-11-11
270€
Viešbutis Be Hotel 4* Pusryčiai
Trukmė 3 n.
Išvykimas 2019-11-22
Atvykimas 2019-11-25
260€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Plaza Hotel 3*

Slimos pajūryje įsikūrusiame komplekse „Plaza Regency Hotels“ galėsite grožėtis žaviais Sent Džulianso ir Balutos įlankų vaizdais. Ant komplekso stogo įrengtas baseinas ir atvira terasa. Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. „Plaza Regency“ sudaro 2 skirtingi 7 aukšte koridoriumi sujungti viešbučiai. Svečių numeriai dekoruoti skirtingais stiliais – nuo klasikinio iki modernaus. Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai. Iš daugumos numerių atsiveria daliniai arba tiesioginiai jūros vaizdai. Viešbučiuose dienos metu veikia 2 barai, picerija ir restoranas. Vakarais ant stogo organizuojamos pramogos ir kas savaitę kepami patiekalai ant grotelių.

Viešbutis

Be Hotel 4*

Keturių žvaigždučių viešbutis „be.HOTEL“ įsikūręs vos už 200 m nuo smėlio paplūdimio prie Šv. Jurgio įlankos esančiame turizmo komplekse „Bay Street“. Čia galėsite lankytis 11-ame aukšte įrengtoje terasoje ant stogo, kurioje įrengtas didelis panoraminis baseinas. Dviejuose korpusuose įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, didelės raiškos televizoriai su interaktyviąja televizija, o vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvus bei nemokamų higienos reikmenų. Visuose numeriuose veikia nemokamas belaidis internetas. Komplekse gausu įvairių parduotuvių ir restoranų. Čia veikia šeimos pramogų centras ir boulingo klubas. Netoli  įsikūrusios užeigos, barai ir klubai, tad galėsite pasimėgauti naktinėmis pramogomis.


Apie šalį

Tai gal būt nedidelė sala, tačiau atostogas Maltoje privers pasinerti į nuotykius. Nuo gražių paplūdimių ir istorinių paminklų, iki kosmopolitinių uostamiesčių ir ryškių naktinių pramogų, kiekvienam žmogui yra paslėptas „perliukas“ šioje Viduržemio jūros širdyje. Kodėl gi ne atsipalaiduoti saulėje, įlankoje lyg iš paveikslėlio? Ar nuplaukti į netoliese esančią Komino salą ir pasinerti į vaizdingą Mėlynąją lagūną?

Jei mylite istoriją, jums patiks UNESCO sąraše esanti sostinė Valeta. Čia rasite garsiąją Šv. Jono katedrą, kuri pastatytaXVI a. "Silema" ir "St Julian's" gali pasigirti daugybe parduotuvių, barų ir restoranų, kurie pasirodo visu savo gražumu nusileidus saulei.
Kerinti pakrantė pasižymi auksinėmis įlankomis, laukinės vasaros spalvos žydi pievose ir ryškiai dekoruotos valtys, puikiai atrodo uostamiesčio pakrantėse. Vietos virtuvė, kuri yra Maltos atostogų akcentas, atspindi šalies spalvingą istoriją kurioje Sicilijos, Viduržemio jūros ir anglų įtaka.
Tiems, kurie norėtų pabėgti nuo šurmulio ir šurmulio, kelionė į Mdina yra tinkama. Žinomas kaip "tylus miestas", "Mdina" draudžia bet kokį eismą viduje. Įspūdinga baroko ir Normano architektūros sintezė, miesto centrui būdinga didžiulė ir dramatiška Metropoliteno Šv. Pauliaus katedra.
Filtrai