Spalį atostogaukite žavingoje Maltos saloje!

399 €
Išvykimas 2019-10-03
Atvykimas 2019-10-10
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Primera 3* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-10-03
Atvykimas 2019-10-10
399€
Viešbutis Qawra Palace 4* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-10-03
Atvykimas 2019-10-10
509€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Rankinis bagažas
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Primera 3*

Bugibba kurorto širdyje, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Bugibba autobusų stoties ir 200 metrų nuo smėlėto paplūdimio, įsikūrusio viešbučio „Primera“ terasoje ant stogo įrengtas nedidelis baseinas, baras ir atsiveria Viduržemio jūros vaizdai. Viešnagės metu taip pat galėsite pramogauti vidaus baseine.
Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai ir televizoriai. Pageidaujantiems svečiams suteikiami šaldytuvai ir virduliai.

Viešbutis

Qawra Palace 4*

Vieta: 20 km iki Maltos tarptautinio oro uosto, 17 km iki Valletta miesto, ant jūros kranto.
Viešbutis: viešbutyje yra 392 puikiai įrengti kambariai, kurie išdėstyti per 8 aukštus. Kambariai yra su vaizdu į jūrą arba į miestą. Aplink viešbutį gausu vietų, kurias verta aplankyti. 


Apie šalį

Tai gal būt nedidelė sala, tačiau atostogas Maltoje privers pasinerti į nuotykius. Nuo gražių paplūdimių ir istorinių paminklų, iki kosmopolitinių uostamiesčių ir ryškių naktinių pramogų, kiekvienam žmogui yra paslėptas „perliukas“ šioje Viduržemio jūros širdyje. Kodėl gi ne atsipalaiduoti saulėje, įlankoje lyg iš paveikslėlio? Ar nuplaukti į netoliese esančią Komino salą ir pasinerti į vaizdingą Mėlynąją lagūną?

Jei mylite istoriją, jums patiks UNESCO sąraše esanti sostinė Valeta. Čia rasite garsiąją Šv. Jono katedrą, kuri pastatytaXVI a. "Silema" ir "St Julian's" gali pasigirti daugybe parduotuvių, barų ir restoranų, kurie pasirodo visu savo gražumu nusileidus saulei.
Kerinti pakrantė pasižymi auksinėmis įlankomis, laukinės vasaros spalvos žydi pievose ir ryškiai dekoruotos valtys, puikiai atrodo uostamiesčio pakrantėse. Vietos virtuvė, kuri yra Maltos atostogų akcentas, atspindi šalies spalvingą istoriją kurioje Sicilijos, Viduržemio jūros ir anglų įtaka.
Tiems, kurie norėtų pabėgti nuo šurmulio ir šurmulio, kelionė į Mdina yra tinkama. Žinomas kaip "tylus miestas", "Mdina" draudžia bet kokį eismą viduje. Įspūdinga baroko ir Normano architektūros sintezė, miesto centrui būdinga didžiulė ir dramatiška Metropoliteno Šv. Pauliaus katedra.
Filtrai