Rudens atokvėpis Korfu saloje 2019/10/09-10/16!

349 €
Išvykimas 2019-10-09
Atvykimas 2019-10-16
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Cnic Gemini Hotel 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-10-09
Atvykimas 2019-10-16
349€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Rankinis bagažas 10kg
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Cnic Gemini Hotel 3*

Naujai atrenovuotas viešbutis. Vos už 50 metrų nuo Mesongi paplūdimio. Teritorijoje yra lauko baseinas su atskiru vaikų baseinu, vešliame sode įrengta žaidimų aikštelė, 2 restoranai ir barai. Svečiams suteikiama nemokama vieta automobiliui. Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, balkonai, palydovinės televizijos kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, mini šaldytuvai, rašomieji stalai ir vonios kambariai su plaukų džiovintuvais.


Apie šalį

Smėlėti paplūdimiai, mieguisti kaimai ir vienas geriausių naktinių gyvenimų visoje Graikijoje; Korfu atostogos turi visas rūšis pramogų,tiek skirtų poroms, tiek ir šeimoms. Alyvmedžių giraitės, kipariso medžiai ir laukinės gėlės yra gražiuose kurortuose, tokiuose kaip Roda, su  patogiais viešbučiais ir gražiais paplūdimiais. Pasivaikščiokite Corfu miesto akmenimis grįstomi gatvėmis ir patyrinėkite pastelinių spalvų architektūrą. O purpuriniai saulėlydžiai užims kvapą. Iš šiaurės į pietus, iš rytų į vakarus, galite žvalgytis žaliausioje „Emerald“ saloje, visoje Šiaurės Jonijos jūroje.
Kur jūs nuspręsite pasilikti, priklausys nuo atmosferos, kuriai esate nusiteikę. Gouvia ir San Stefanos šiaurėje yra du tyliausi kurortai. Čia yra daug vietos plačiuose smėlio paplūdimiuose, o žvakėmis padengti restoranėliai dažniausiai yra šeimos verslas.
"Sidari" ir "Roda" kurortai susideda iš karaokė barų ir kavinių, tiekiančių angliškus pusryčius. Tai sakydama, vis tiek rasite ramius griovius pakrantėje, kai jums reikia šiek tiek laiko. Jei vakarėlis yra  pagrindinis prioritetas, keliaukite į "Kavos" kurortą, kur kokybiškas apšvietimas ir Dj yra pagrindiniai atributai.
Labai didelė drėgmė, daug augalų, medžių, žalumos. Į Albaniją galima nuvykti keltu.
Korfu geri paplūdimiai, daug tavernų, restoranų.
Filtrai