1 kelionė - 2 salos. Malta ir Gozas 2019/09/15-09/22

450 €
Išvykimas 2019-09-15
Atvykimas 2019-09-22
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-15
Atvykimas 2019-09-22
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kurorto mokesčiai

Paįvairinkite savo atostogas. Siūlome vienos kelionės metu susipažinti su 2 puikiomis salomis MALTOS ir GOZO sala.

DĖMESIO! Tai yra savarankiška kelionė, kuriai kruopščiai padės pasiruošti TAVO GIDAS kelionių agentūra. 

Kelionės data: 2019/09/15-09/22 7n.

Atvykimas į Maltą. Savarankiškai vykstate į uostą ir keliatės į Gozo salą. 

2019.09.15-09.17 2 n. Gozo saloje

San Andrea 3* / su pusryčiais 

  

Šiame Xlendi įlankos pajūrio alėjoje, vos už 5 m nuo skaidrios Viduržemio jūros, įsikūrusiame viešbutyje „San Andrea“ veikia autentiškas restoranas. Visuose kompaktiškuose numeriuose yra oro kondicionieriai ir vonios kambariai su voniomis arba dušais. Iš kai kurių numerių matyti jūra.

2019/09/17 išsiregistruojate iš viešbučio Gozo saloje ir persikeliate į Maltos salą.

2019.09.17-09.22 5 n. Maltos saloje

Primera 3* / su pusryčiais

  

Bugibba kurorto širdyje, už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Bugibba autobusų stoties ir 200 metrų nuo smėlėto paplūdimio, įsikūrusio viešbučio „Primera“ terasoje ant stogo įrengtas nedidelis baseinas, baras ir atsiveria Viduržemio jūros vaizdai. Viešnagės metu taip pat galėsite pramogauti vidaus baseine.
Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai ir televizoriai. Pageidaujantiems svečiams suteikiami šaldytuvai ir virduliai.

Kaina pateikta asmeniui, kai keliauja 2 asmenys

Į nurodytą kainą įskaičiuota: skrydis iš Vilniaus, rankinis bagažas, apgyvendinimas su pusryčiais 2 skirtinguose viešbučiuose

 


Apie šalį

Tai gal būt nedidelė sala, tačiau atostogas Maltoje privers pasinerti į nuotykius. Nuo gražių paplūdimių ir istorinių paminklų, iki kosmopolitinių uostamiesčių ir ryškių naktinių pramogų, kiekvienam žmogui yra paslėptas „perliukas“ šioje Viduržemio jūros širdyje. Kodėl gi ne atsipalaiduoti saulėje, įlankoje lyg iš paveikslėlio? Ar nuplaukti į netoliese esančią Komino salą ir pasinerti į vaizdingą Mėlynąją lagūną?

Jei mylite istoriją, jums patiks UNESCO sąraše esanti sostinė Valeta. Čia rasite garsiąją Šv. Jono katedrą, kuri pastatytaXVI a. "Silema" ir "St Julian's" gali pasigirti daugybe parduotuvių, barų ir restoranų, kurie pasirodo visu savo gražumu nusileidus saulei.
Kerinti pakrantė pasižymi auksinėmis įlankomis, laukinės vasaros spalvos žydi pievose ir ryškiai dekoruotos valtys, puikiai atrodo uostamiesčio pakrantėse. Vietos virtuvė, kuri yra Maltos atostogų akcentas, atspindi šalies spalvingą istoriją kurioje Sicilijos, Viduržemio jūros ir anglų įtaka.
Tiems, kurie norėtų pabėgti nuo šurmulio ir šurmulio, kelionė į Mdina yra tinkama. Žinomas kaip "tylus miestas", "Mdina" draudžia bet kokį eismą viduje. Įspūdinga baroko ir Normano architektūros sintezė, miesto centrui būdinga didžiulė ir dramatiška Metropoliteno Šv. Pauliaus katedra.
Filtrai