Rudenį mėgaukitės egzotiškomis atostogomis Dominikoje!

1125 €
Išvykimas 2019-10-27
Atvykimas 2019-11-07
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis WHALA!BAYAHIBE 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 11 n.
Išvykimas 2019-10-27
Atvykimas 2019-11-07
Viešbutis Be Live Collection Punta Cana 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 11 n.
Išvykimas 2019-10-27
Atvykimas 2019-11-07
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

WHALA!BAYAHIBE 4*

Geras kainos ir kokybės santykis. Rekomenduojamas poroms ir šeimyniniam poilsiui su vaikais. Bayahibe žvejų kaimelis turi ramios vietos reputaciją, kurioje karaliauja nepakartojama ramybės ir taikos atmosfera. Tai yra geriausias pasirinkimas ramioms ekonomiškoms atostogoms.

Viešbutis

Be Live Collection Punta Cana 5*

Viešbutis tinkamas tiek šeimyniniam poilsiui, tiek verslo renginiams. Didžiulė viešbučio teritorijoje labai gerai išvystyta infrastruktūra, SPA, poilsio zona bei kazino. Nuo 2012 m. atnaujintas ir praplėstas valgiaraštis, renovuoti numeriai, viešbutis ypač daug dėmesio skiria kokybiškam svečių aptarnavimui. Viešbutis 2012-2013 metais apdovanotas "Mėlynosios vėliavos" ženklu - tai elitinis įvertinimas už ypatingo švarumo vandenį, puikiai prižiūrėtą, nuolat tvarkomą ir poilsiautojams įrengtą paplūdimį. Netoli Playa Bavaro paplūdimio - koraliniai rifai


Apie šalį

Jau seniai populiari kryptis tarp porų ir šeimų. Nors yra manančių, jog čia nėra prabangos, tačiau tiesa tokia, kad prabangą čia galite gauti už tikrai prieinamą kainą! Žinoma pagrindinė aktualija – paplūdimiai.
Pakrantė nuklota nuostabiomis pakrantėmis, tokiomis kaip Punta Cana ir Sonsa.
Netrūksta ir pasilinksminimo vietų, „CrazyMoon“ populiari hip-hopo mėgėjų vieta, o „Plazo Mambos“ ir „Carwash“ yra ideali vieta mokytis salsos ir tradicinės, aistringosios „Merengės“ Po šokių pamokų pasimėgaukite šalto gėrimo stikline bestebint žadą atimantį saulėlydį.
Laukinis, natūralus Dominikos grožis yra viskas ko Jums reikia. Palmių linijos nusidriekia smėlio ruožais ir tęsiasi kol pakrantė persipina su džiunglėmis. Nesvarbu ar esate paplūdimio mylėtojas ar norėtumėte sužinoti daugiau apie salos kultūrą, golfo žaidimą ar povandeninį tyrinėjimą, Jums bus pasiūlytos poreikius ir galimybes atitinkančios pramogos!
Filtrai