Paskutinė minutė! Poilsis po palmėmis - Gran Kanarijoje!

309 €
Išvykimas 2020-03-13
Atvykimas 2020-03-20
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Dunas Mirador Maspalomas 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-03-13
Atvykimas 2020-03-20
Viešbutis Mogan Princess & Beach Club 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-03-13
Atvykimas 2020-03-20
Viešbutis Dunas Don Gregory 5* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-03-13
Atvykimas 2020-03-20
Viešbutis Dunas Mirador Maspalomas 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-03-17
Atvykimas 2020-03-24
Viešbutis Mogan Princess & Beach Club 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-03-17
Atvykimas 2020-03-24
Viešbutis Dunas Don Gregory 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-03-17
Atvykimas 2020-03-24
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Dunas Mirador Maspalomas 4*

Šiame viešbutyje, visiškai atnaujintame 2017 m., vyrauja puiki atostogų atmosfera. Tai – puikus pasirinkimas atostogoms su šeima. Čia yra daugybė pramogų vaikams: puikūs baseinai, žaidimų aikštelė ir kambarys, mini klubas, pramoginiai renginiai. Viešbutyje yra patogiai įrengti standartiniai arba šeimyniniai numeriai. Viešbutis nemokamai nuveža į Gran Kanarijos gražųjį Maspalomaso paplūdimį su išgarsėjusiomis kopomis, kurios tapo Gran Kanarijos vizitine kortele.

Viešbutis

Mogan Princess & Beach Club 4*

Viešbutis stovi šilčiausioje salos dalyje ant pakrantės uolos, darniai įkomponuotas į uolos terasą. Iš viešbučio atsiveria gražus panoraminis vaizdas į vandenyną. Norinčius išmokti nardyti sudomins paplūdimyje veikianti nardymo mokykla. Svečiai gali naudotis ir nemokamu viešbučio mikroautobusu, kursuojančiu į Taurito paplūdimį ir dailų Puerto de Mogano miestelį, vadinamą mažąja Venecija. Atstumas iki Las Palmo oro uosto – apie 55 km.
 

Viešbutis

Dunas Don Gregory 5*

Tai – ideali atostogų vieta tiems, kas mėgsta atsipalaiduoti paplūdimyje: šiame viešbutyje, įsikūrusiame prie pat paplūdimio, galima džiaugtis Kanarų saule ir vandenyno ošimu. Pasakiškas Maspalomaso kopas ir San Agustino centrą galima pasiekti kiek paėjus pajūrio pėsčiųjų alėja, kurioje taip pat labai gera rytais pabėgioti ristele. Viešbutis, visiškai atnaujintas 2017 m., siūlo apsistoti elegantiškuose ir tvarkinguose numeriuose. Viešbučio svečiai vertina skanų maistą ir aukštą aptarnavimo lygį pagal "viskas įskaičiuota“ sistemą. 2018 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKOS BUR- už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę.


Apie šalį

Gran Kanarija dažnai vadinama „mažuoju kontinentu“. Nedideliame 1533 kv. km plote telpa smėlio paplūdimiai ir dykumą primenančios kopos, tropiniai miškai ir pušynai, lygumos, kanjonai ir kalnai. Per patį vidurį Gran Kanariją perpus dalija El Cumbre kalnų grandinė (aukščiausia viršūnė – Pico de Las Nieves, iškilusi 1949 m virš jūros lygio). Itin garsus yra Roque Noblo ( „rūko uola“) – plokštikalnis su pakraštyje esančiu ištisiniu vieninteliu lavos monolitu. Iš šios vietos matosi visa sala ir įspūdingai atrodantis Teidės ugnikalnis, esantis už 111 km Tenerifės saloje.
Sakoma, kad Gran Kanarijoje visada amžinas pavasaris, nes žiemą oro temperatūra nenusileidžia žemiau 20°C, vasarą retai viršija 30°C. Vandens temperatūra svyruoja tarp 18°C žiemą ir 22°C vasarą. Gran Kanarijoje daug žalumos, egzotinių augalų ir kaktusų. Visa pietinė pakrantė yra apaugusi kaktusais bei sausą klimatą mėgstančiais augalais, šiaurinėje dalyje vyrauja tropikų augalija.
Centrinė dalis – senų užgesusių ugnikalnių krateriai ir pušynų miškai. Vakarinėje salos dalyje – neįveikiamos uolos ir mažai apgyvendinta teritorija. Palijus – labai daug įspūdingai atrodančių krioklių, kai uolos nusidažo įvairiomis spalvomis. Visa sala – tai nesibaigiantys didesni ar mažesni tarpekliai.
Šiaurinis greitkelis turi aukštus ir vingiuotus tiltus, nutiestus per tarpeklius. Šiaurėje – urbanizuota teritorija.
Filtrai