Vasaros atostogos Maljorkoje 06/25-07/02 7n.

525 €
Išvykimas 2019-06-25
Atvykimas 2019-06-25
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Elegance Vista Blava 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 0 d.
Išvykimas 2019-06-25
Atvykimas 2019-06-25
525€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Rankinis bagažas 10kg
  • Skrydis iš Kauno
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Elegance Vista Blava 3*

Nedidelis viešbutis Cala Millor miestelyje, savo svečiam siūlo jaukų apgyvedinimą, pramoginius renginius, baseiną, sporto salę, mažieji svečiai galės pramogauti baseine ir vaikų klube. Netoliese yra įvairios kavinės, parduotuvės, iki paplūdimio 400 metrų. Viešbutis tiks šeimoms ir poroms.
Viešbučio teritorijoje: restoranas, baras, baseinas, deginimosi terasa, wi-fi, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė


Apie šalį

Yra milijonas priežasčių, kodėl tiek daug žmonių atostogauja į Maljorkoje - gražuoliai paplūdimiai, ir moderni sostinė yra tik pora iš jų.
Atraskite viską: nuo Palmos gotikinės architektūros iki Alkudijos svaiginačių, balto smėlio paplūdimių.
Maljoroje yra daugiau kaip 200 paplūdimių, pradedant nuo tų, kurie yra pilni visą dieną iki tylesnių esančių nuošaliau. Peurto Pollensa smėlėtame paplūdimyje yra ilga promenada, įvairūs vandens sporto atrakcionai ir restoranai. Ilgiausias Maljorkos paplūdimys, Alkudijos įlanka, yra populiarus mėgstamiausias šeimų dėl savo seklių vandenų ir lygaus smėlio.
Maljorkoje patiekiami virtuvės patiekalai panašūs į žemyninės Ispanijos patiekalus, įskaitant šviežių jūros gėrybių ir daržovių derinį. Tipiški patiekalai - panada, pyragas, kuriame yra mėsos ir daržovių bei paella, ryžių patiekalas, kuriame paprastai yra jūros gėrybių ar kitos mėsos, taip pat įvairių daržovių. "Magaluf" yra gyviausias korortas Maljorkoje, o jame visame pasaulyje žinomi klubai, pvz., "BCM" ir "Stereo Bar" Daugelyje kurortų siūloma gyva muzika ir kitos pramogos, pvz., Flamenko šokiai ir karaokė, o jūs taip pat rasite visą eilę kokteilių barų, kai užsimanysite atsigaivinti!
Filtrai