Šri Lanka! Privatus turas ir 6 dienų poilsis kurorte

1600 €
Išvykimas 2019-10-21
Atvykimas 2019-11-01
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Coco Royal Beach Resort 4* Pusryčiai
Trukmė 11 n.
Išvykimas 2019-10-21
Atvykimas 2019-11-01
Viešbutis Coco Royal Beach Resort 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 11 n.
Išvykimas 2019-10-21
Atvykimas 2019-11-01
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis su Turkish Airlines iš Vilniaus
  • Ekskursinė programa
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

1 DIENA

Skrydis su persėdimu Stambulo oro uoste. Atvykimas į Colombo oro uostą. Čia klientus pasitinka angliakalbis privatus gidas, privačiu pervežimu vykstate į viešbutį esantį Kandy mieste. Įsikūrus viešbutį, trumpa apžvalga po miestą, pasivaikščiojimas prie Kandy ežero, čia iš 630 m aukščio stebite saulėlydį.

2 DIENA

Pusryčiai. Vykstate apžiūrėti Budos danties šventyklos, kurioje saugomas Šventas Budos Dantis. Šventykla stovi pačiame Kandy miesto centre. Ši šventykla - pasaulinės kultūros paminklas, saugomas UNESCO. Toliau tęsite pažintį su Kandy miestu, lankotės brangakmenių muziejuje. Vyksite į prie pat Kandžio miesto Mahavelio upės kilpoje esančius karališkuosius Peradenijos sodus, vienus garsiausių visoje Azijoje. Peradenijos botanikos sodas įkurtas britų laikais. 60 hektarų plote klesti 5000 augalų ir medžių rūšių. Didžiosios vietinės puošmenos – orchidėjos.Ypač įspūdinga palmių alėja, bambukų iš Birmos, Japonijos ir Kinijos giraitė, memorialinių medžių, kuriuos pasodino čia apsilankę įvairių valstybių vadovai ir kitos iškilios pasaulinio masto asmenybės, alėja.

3 DIENA

Pusryčiai. Po pusryčių išsiregistruojate iš viešbučio Kandyje ir vykstate link Nuwara Elija. Atsipalaiduokite ir lepinkitės vaizdais, kurie atsivers pro langą, važiuojant į Nuvara Eliją. Miestą supa švelnios arbatos plantacijų „bangos“, horizontą dailina kalnai ir jų slėniai, upės ir gyvastingi kriokliai. Nuvara Elija įsikūrusi prie aukščiausio Šri Lankos kalno – Pidurutalagalos (2524 m), todėl galite pajusti malonią vėsą ir dulksną . Čia mėgausitės puodeliu puikos Ceilono arbatos ir maloniai leisite laiką.

4 DIENA

Pusryčiai. Po nuotykinio turo grįšite arčiau žmonių civilizacijos. Važiuosite į pietvakarinę salos pakrantės pusę. Trumpai apžvalgai sustosite Galėje. Kadaise šrilankiečiams tai buvo svarbus uostas. Laivai iš čia nuplaukdavo iki pat Senojo žemyno. Apžiūrėsite miestelį, paženklintą daugiausia olandų palikimo, taip pat įžymiąją Galės tvirtovę (UNESCO paveldo objektas), kuri liudija didelius atvykėlių iš Vakarų užmojus. Vėliau vykstate į viešbutį kurorte.

5 – 10 DIENA

Mėgaujatės poilsiu viešbutyje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis iš Vilniaus su persėdimu Stambule, bagažas, privatus pervežimas, apgyvendinimas 3* viešbučiuose turo metu su pusryčiais, vietinis angliakalbis gidas, ekskursinė programa kaip nurodyta programoje, apgyvendinimas viešbutyje kurorte su pasirinktu maitinimo tipu.
Neįskaičiuota: vizos, draudimas, arbatpinigiai

Dėmesio! Datų gali būti ir kitokių, kelionės trukmė, viešbutis kurorte yra individualiaiu derinamas su kiekvienu turistu. Poilsį galima pratęsti ir Maldyvuose. 

Viešbutis

Coco Royal Beach Resort 4*

Viešbutis: Kalutaroje, už 43 km nuo Kolombo, įsikūrusiame viešbutyje „Coco Royal Beach Resort“ įrengta terasa, treniruoklių salė, SPA centras ir lauko baseinas. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, seifai ir vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei nemokamų higienos reikmenų. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros ir vaikų priežiūros paslaugomis bei apsipirkti dovanų parduotuvėje. Pavalgyti galėsite restorane, o paskanauti gėrimų – bare. 


Apie šalį

Nuo visame pasaulyje žinomų arbatos plantacijų iki Nacionalinių parkų su safariais, sugundys Jus atsitraukti nuo paplūdimio. Šalis dažnai vadinama „Indijos Liūte“ Čia pakankamai didelis kultūrinis skirtumas, kad jaustumėtės egzotiškai, tačiau tuo pačiu itin paprastai ir lengvai. Maistas fantastiškas, plačiai naudojama anglų kalba, o tinkamas salos dydis leis sutalpinti daug lankytinų vietų per ganėtinai trumpą laiką. Pagrindinė turistinė zona tęsiasi tar Nwgombo ir Galės. Čia futbolo aikštės dydžio smėlio ruožas, skalaujamas Indijos vandenyno, o akys gėrisi dangoraižių dydžio palmėmis. Upės ir įlankos susilieja su jūra, todėl vandens sporto mėgėjai galės įgyvendinti savo sumanymus.

Ilgesnė nei 2000 metų istorija paliko ryškią žymę Šri Lankoje. Saloje, mažesnėje už Škotiją telpa begalė stulbinančių dalykų.
Net 8 UNESCO pasaulio paveldo objektai. Kartu su gerai išvystyta infrostruktūra ir gausybe aukštos klasės viešbučių, neabejotinai pranoks lūkesčius. Besitęsiantys paplūdimiai, senovės palikimas, draugiški žmonės, geros kainos, garsioji arbata, kokybiškas maistas ir drambliai traukia visus keliautojus, nuo saulės ir nuotykių ieškotojų iki maisto ir kultūros mylėtojų!
Filtrai