Jordanija - pažintinė kelionė su atsipalaidavimu prie negyvosios jūros

679 €
Išvykimas 2020-03-11
Atvykimas 2020-03-18
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-11-06
Atvykimas 2019-11-13
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-02-19
Atvykimas 2020-02-26
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-03-11
Atvykimas 2020-03-18
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • 7 nakvynės
 • kelionės autobusu
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursijos
 • Kurorto mokesčiai
 • Asmeninės išlaidos

KELIONĖS PROGRAMA:1. DIENA. 
Dalyvių susirinkimas oro uoste. Tiesioginis skrydis į Tabą. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė. 
2. DIENA VADI RUMAS (atstumas: apie 180 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas iki sienos. Pasibaigus pasienio formalumams, pervežimas į VADI RUMĄ, pasauliniu mastu unikalų tarpeklį, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): 3 val. trukmės safaris visureigiais po dykumą, vadinamą Mėnulio slėniu: Lorenco šaltiniai, Khazalio kanjonas, raudonosios kopos, uoliniai skliautai, vieni gražiausių dykumų kraštovaizdžių pasaulyje. Čia buvo nufilmuota daugybė kino juostų, tokių kaip „Marsietis“. Vykimas į stovyklą, apgyvendinimas palapinėse, vakarienė ir nakvynė. 
3. DIENA PETRA (atstumas: apie 200 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Visos dienos trukmės išvyka į Petrą - vieną iš 7 pasaulio stebuklų, nabatėjų miestą, iškaltą uolose daugiau kaip prieš 2 tūkst. metų ir šimtus metų besislėpusį nuo žmonių akių. Šis garsiausias Jordanijos paminklas įtrauktas į UNESCO sąrašą. Kelias į Petrą, einantis karavanų keliu tarp Negyvosios ir Raudonosios jūrų, įveikiamas siauru Siko tarpekliu, kurį puošia visi įmanomi rausvi ir raudoni uolienos atspalviai. Ant jo sienų galima pamatyti gausius akmens raižinius, koplytėles ir miesto vandentiekio sistemų liekanas. Tarpeklio pabaigoje prieš akis iškyla nuostabus uolinis miestas: lobynas, karališkosios katakombos, romėniškas teatras, Themenos vartai, Džinų uolos, Nišos paminklas, Fasadų gatvė, kapavietės, Didžioji šventykla ir Aukojimo vieta. Vykimas į viešbutį prie Negyvosios jūros, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė. 
4. DIENA NEGYVOJI JŪRA - MADABA - NEBO KALNAS (maršrutas: apie 300 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvas laikas maudynėms NEGYVOJOJE JŪROJE, kuri telkšo giliausioje pasaulio įduboje, siekiančioje daugiau kaip 400 m žemiau j. l. Tai proga pasimėgauti išties unikaliomis maudynėmis. Dėl ypač didelio druskingumo (apie 26%) jūros vanduo besimaudantįjį tiesiog iškelia į paviršių. Kelionė Karališkuoju keliu, kuris veda į MADABĄ - miestą, Bizantijos laikais pagarsėjusį kaip viena iš vieną iš pagrindinių mozaikų gamybos centrų. Iki šių dienų yra išlikusios nuostabios mozaikos šv. Jurgio cerkvėje. Ten yra ir Madabos žemėlapis - VI a. mozaika, sudaryta iš maždaug 2 milijonų elementų. Kitas kelionės punktas - NEBO KALNAS, laikomas Mozės mirties vieta. Kelionė autobusu į viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė. 
5. DIENA AKABA (atstumas: apie 150 km)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvalaikis. Plaukimas keltu iš Akabos į Tabą (arba sienos su Izraeliu, vėliau - su Egiptu, kirtimas). Pervežimas į viešbutį TABOJE. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė. 
6. - 7. DIENA TABA
Pusryčiai. Laisvalaikis paplūdimiui arba fakultatyvinės ekskursijos. Vakarienė, nakvynė. 
8. DIENA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Laisvalaikis (priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko), vykimas į oro uostą ir tiesioginis skrydis į Lietuvą. Asmenys, pratęsiantys kelionę poilsiu: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į oro uostą ir į pasirinktą viešbutį.

Įskaičiuota: 7 nakvynės: 1 palapinių stovykloje Vadi Rume, 3 Jordanijoje, 4 Taboje ***/**** viešbučiuose; 2-čiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais • maitinimas: Jordanijoje: 3 pusryčiai, 3 vakarienės, Egipte: viskas įskaičiuota • skrydis • kelionė autobusu • gido priežiūra • medicininis ir nelaimingų atsitikimų draudimas.

PASTABOS:

 1. Privalomi mokėjimai vietoje: įėjimo bilietai, vietiniai gidai, sienos mokesčiai, kėlimasis keltu, pervažiavimas per Izraelį, audiogidas: apie 230 USD; arbatpinigiai: apie 7 USD/asm./d.
 2. Papildomai pasirenkami mokesčiai: Wadi Rum džipų safaris: apie 50 USD.
 3. Plaukimas keltu iš Akabos į Tabą yra priklausomas nuo oro sąlygų.


Apie šalį

Ką pamatyti Jordanijoje?

 • Dana gamtos draustinis. Danos gamtos draustinis, be abejo, yra vienas iš populiariausių vietų Jordanijoje. Čia rasi ir 15-ojo amžiaus Dana kaimą, kuris iš esmės išliko originalus. Pagrindinė priežastis aplankyti Dana gamtos draustinį – tai žygis į rezervatą, laipiojimas aukštyn ir žemyn kanjonuose bei slėniuose ir nuostabūs atsiveriantys peizažai.
 • Akaba. Neskaičiuojant Negyvosios jūros, Akaba yra vienintelis Jordanijos miestas su pakrante. Akaba kartais vadinama langais į Raudonąją jūrą, ir ji jau seniai yra svarbi šalies vieta. Akaboje rasi ir unikalių senovinių ir šiuolaikinių architektūros objektų. Akaba taip pat yra populiari nardymo vieta tarp viso pasaulio nardytojų, populiarūs ir pasiplaukiojimai laivais po Raudonąją jūrą.
 • Amanas. Amanas yra Jordanijos sostinė, jis taip pat yra didžiausias miestas, kultūros centras ir prekybos pagrindinė vieta. Čia yra daug romėnų griuvėsių, įskaitant svarbiausius: Romos amfiteatrą ir Nymphaeum. Verta aplankyti citadelę, nes čia yra keletas svarbių vietinių objektų, tokių kaip Romos Herculeso šventykla ir didysis Umayad rūmų akmuo. Jei būsite rūmuose, galėsite pamatyti nuostabų vaizdą į žemiau esantį miestą.
 • Negyvoji jūra. Nors didžioji dalis Jordanijos neturi išėjimo į jūrą, tačiau ji turi vieną nedidelį pakrantės ruožą su ja. Negyvoji jūra yra žemiausias taškas planetoje, 430 metrų žemiau jūros lygio, o druskingumas yra neįtikėtinai didelis. Negyvoji jūra taip pat turi keletą istorinių ir religinių ryšių, ir tai buvo vieta, kur Jėzus tariamai buvo pakrikštytas Jono Krikštytojo. Tai taip pat ji yra nuostabi poilsio vieta, nes vanduo yra pilnas mineralų, o didelis druskingumas leidžia lengvai plūduriuoti ant nugaros.
 • Vadi Rumas. Pietinėje Jordanijoje yra Vadi Rumo dykumos slėnis, žinomas dėl savo kvapą gniaužiančių peizažų. Šiame dykumos regione nėra nuolatinių gyvenviečių, bet kartais praeina beduinai. Nors dykumos dažniausiai įsivaizduojama kaip kopos, Vadi Rumas dengtas smiltainio kalnais ir stipriomis granito uolomis. Daugelis pagrindinių Vadi Rumo lankytinų vietų yra natūraliai suformuotas dykumos reljefas ir uolienų formacijos bei unikalios smėlio ar uolos spalvos.
 • Petra. Geriausia lankytina vieta Jordanijoje, neseniai tapusi vienu iš naujų septynių pasaulio stebuklų yra senovės Petros miestas. Taip pat žinoma kaip Raudonasis miestas, Petra kažkada buvo Nabateino karalystės sostinė, prieš tai ji tapo Romos imperijos dalimi. Vakarų pasaulis miestą pamiršo šimtmečiams, tačiau XIX a. ji buvo iš naujo atrasta. Šiandien Petra yra senovinnis archeologinis parkas su smiltainio kanjonu, vadinamu Sik. Čia taip pat yra Romos teatras, vienuolynas ir fasadų gatvė, didžiulis kanjonas, puoštas įvairiais antkapiais. Rekomenduojama nueiti iki Arono kalno, nuo kurio galima iš aukščiau apžiūrėti didingąją Petrą ir jos nuostabią uolienų architektūrą.Filtrai