Vasarą užbaikite Rodo saloje 2019/08/24-08/31 !

599 €
Išvykimas 2019-08-24
Atvykimas 2019-08-31
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Cyprotel Faliraki 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-24
Atvykimas 2019-08-31
599€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Rankinis bagažas 10kg
  • Skrydis iš Kauno
  • Pusryčiai ir vakarienės
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Viešbutis

Cyprotel Faliraki 4*

Puikus viešbutis šeimoms, taip pat norintiems pailsėti neiškeliant kojos iš viešbučio. Didžiuliame plote įsikūrusiame viešbutyje yra 3 suaugusiųjų baseinai, 2 vaikų baseinai, taipogi nuosavas vandens parkas, mini prekybos centras, didelis parkas. Dienas taipogi galima leisti teniso kortuose, sporto salėje, vaikų pramogomis rūpinasi linksmi ir paslaugūs animatoriai. Kartą savaitėje organizuojamas tautinių šokių renginys.  Kambariai  jaukūs, aptarnaujantis personalas malonus.


Apie šalį

Rodas (su sostine Rodu), tai sala, priklausanti Graikijai ir esanti Egėjo jūros rytuose, nutolusi vos per 18 km nuo Turkijos krantų, taip pat esanti didžiausia Dodekaneso salyno sala ir trečioji pagal dydį Graikijos sala. Apie Rodą galėjote skaityti istorijos vadovėliuose - sala garsėja joje stūksančiu Rodo Kolosu, vienu iš septynių pasaulio stebuklų.
Rodo sala yra oficialiai pripažinta saulėčiausia Europos vieta - šioje saloje saulė šviečia net 300 dienų per metus ir turistus vilioja smėlėtais paplūdimiais bei nuolatos šiltu jūros vandeniu, tad pasirinkus atostogas šioje saloje, galėsite būti užtikrinti dėįl puikaus įdegio. Būtent dėl šių priežasčių kiekvienais metais į Rodą suplaukia tūkstančiai turistų, čia jie randa viską, ko tik gali prireikti atostogų metu: puikius viešbučius, platų spektrą pramogų ir tuo pačiu nuostabius architektūrinius paminklus bei turtingą ir įdomią salos istoriją.
Filtrai