Velykų atostogos Afroditės saloje - Kipre!

399 €
Išvykimas 2020-04-09
Atvykimas 2020-04-16
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis St Nicolas Elegant Residence 4* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-04-09
Atvykimas 2020-04-16
Viešbutis Ascos Coral Beach Hotel 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-04-09
Atvykimas 2020-04-16
Viešbutis Ascos Coral Beach Hotel 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-04-09
Atvykimas 2020-04-16
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Rankinis bagažas 10kg
  • Skrydis iš Kauno
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

St Nicolas Elegant Residence 4*

Apartamentų tipo viešbutis, įsikūręs netoli Paphos miesto centro, apie 1 km iki paplūdimio. Numeriai su virtuvėlėmis, todėl puikiai tiks keliaujantiems ir norintiems maistą gaminti patiems. Numeriuose rasime visą įrangą gaminimui.

Viešbutis

Ascos Coral Beach Hotel 4*

Viešbutis įsikūręs atokiau nuo kurorto centro, tačiau šalia paplūdimio, tad jį įvertins mėgstantys laiką leisti prie jūros. Skirtas  poilsiautojams, kurie nori mėgautis nerūpestingomis atostogomis. Viešbutyje rasite sveikatingumo centrą, o mažieji džiaugsis jiems skirtomis pramogomis. 


Apie šalį

Šilti saulės spinduliai, nuostabios smėlio įlankos ir draugiškos užeigos laukia Jūsų! Todėl ši sala yra klasikinė paplūdimio mėgėjų paskirties vieta. Visoje saloje begalė išsiskiriančių ir gyvybingų kurortų, kartu su gražiais paplūdimiais – net 64, yra sertifikuoti „mėlyna vėliava“. O jei paeisite kiek į šalį, rasite miegančius kaimus, vaizdingus Troodos kalnus.

Kipro Larnakos regione yra šeimos mėgstamiausias Protaras kurortas. Jo auksinis paplūdimys ir seklūsi vandenys yra laimingas derinys kiekvienam su mažaisiais keliautojais, o jo pagrindinėje gatvėje yra geras restoranų, kavinių ir barų asortimentas. Toliau į pietus yra Ayia Napa. Tai geriausiai žinoma kaip "klubinėtojų meka", bet ji taip pat turi vieną iš geriausių salos paplūdimių ir gana seną miesto centrą..
Kaimyninis „Nissi“ paplūdimys darniai užbaigia šį kurortinį trio. Jame yra vandens parkas ir balto smėlio paplūdimys su savo salelėmis.
Paphos miestas yra labiausiai žinomas Vakarų pakrantės Kipro kurortas. Tradicinis uostamiestis, kuriame yra keletas auksinių paplūdimių, graži prieplauka ir ilgas istorinių paminklų sąrašas, įskaitant Karalių kapines. Kitame regione yra Limasolis su išvaizdžia įlanka „Coral Bay.“ Jei ieškote ramaus poilsio, tylūs Poliso, Amathuso ir Latchi pajūrio kaimai leis pajusti autentišką salos gyvenimą.
Filtrai