Puikios kainos atostogoms Kipro saloje

255 €
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Paramount 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
255€
Viešbutis Rio Gardens 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
275€
Viešbutis Paramount 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
305€
Viešbutis Panas Holiday Village 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
427€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Paramount 3*

Jaukus viešbutis turintis didelę žalią teritoriją. Įsikūręs viename iš populiariausių miesto rajonų. Geras kainos ir kokybės santykis. Puikiai tinka ramioms šeimos atostogoms. Apie 100 m iki smėlio paplūdimio, kelios minutės pėsčiomis iki restoranų, barų ir parduotuvių.

Viešbutis

Rio Gardens 3*

Tvarkingas apartamentų tipo viešbutis įsikūręs aktyviame ir jaunimo pamėgtame kurorte Ayia Napa. Aplink daug parduotuvių, kavinių, barų ir kitų pramogų. Iki paplūdimio apie 700 m. Rekomenduojamas tiems, kas mažai praleidžia laiko viešbutyje

Viešbutis

Panas Holiday Village 4*

Viešbutis 1,5 km iki Agi Napos centro, netoli paplūdimio. Jis švarus ir tvarkingas, kambariai erdvūs. Čia galima pasimaudyti lauko arba vidaus baseine, pažaisti lauko tenisą, užsukti į sauną ar treniruoklių salę, pasilepinti masažu. Taip pat yra vaikų baseinas bei vaikų žaidimų aikštelė.Viešbutis rekomenduojamas šeimoms ir poroms.


Apie šalį

Šilti saulės spinduliai, nuostabios smėlio įlankos ir draugiškos užeigos laukia Jūsų! Todėl ši sala yra klasikinė paplūdimio mėgėjų paskirties vieta. Visoje saloje begalė išsiskiriančių ir gyvybingų kurortų, kartu su gražiais paplūdimiais – net 64, yra sertifikuoti „mėlyna vėliava“. O jei paeisite kiek į šalį, rasite miegančius kaimus, vaizdingus Troodos kalnus.

Kipro Larnakos regione yra šeimos mėgstamiausias Protaras kurortas. Jo auksinis paplūdimys ir seklūsi vandenys yra laimingas derinys kiekvienam su mažaisiais keliautojais, o jo pagrindinėje gatvėje yra geras restoranų, kavinių ir barų asortimentas. Toliau į pietus yra Ayia Napa. Tai geriausiai žinoma kaip "klubinėtojų meka", bet ji taip pat turi vieną iš geriausių salos paplūdimių ir gana seną miesto centrą..
Kaimyninis „Nissi“ paplūdimys darniai užbaigia šį kurortinį trio. Jame yra vandens parkas ir balto smėlio paplūdimys su savo salelėmis.
Paphos miestas yra labiausiai žinomas Vakarų pakrantės Kipro kurortas. Tradicinis uostamiestis, kuriame yra keletas auksinių paplūdimių, graži prieplauka ir ilgas istorinių paminklų sąrašas, įskaitant Karalių kapines. Kitame regione yra Limasolis su išvaizdžia įlanka „Coral Bay.“ Jei ieškote ramaus poilsio, tylūs Poliso, Amathuso ir Latchi pajūrio kaimai leis pajusti autentišką salos gyvenimą.
Filtrai