Meksika! 10 nakvynių neįtikėtinų kontrastų šalyje

1155 €
Išvykimas 2020-02-21
Atvykimas 2020-03-02
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Beachscape Kin Ha Villas & Suites 4* Be maitinimo
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2019-12-13
Atvykimas 2019-12-23
Viešbutis Koox Downtown Family Botique Hotel 4* Be maitinimo
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2020-01-10
Atvykimas 2020-01-20
Viešbutis Aloft Cancun 4* Be maitinimo
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2020-01-24
Atvykimas 2020-02-03
Viešbutis Koox Downtown Family Botique Hotel 4* Be maitinimo
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2020-02-21
Atvykimas 2020-03-02
Viešbutis Aloft Cancun 4* Be maitinimo
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2020-02-21
Atvykimas 2020-03-02
Viešbutis Beachscape Kin Ha Villas & Suites 4* Be maitinimo
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2020-02-21
Atvykimas 2020-03-02
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Skrydis su Turkish Airlines iš Vilniaus
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Beachscape Kin Ha Villas & Suites 4*

Kankuno šiaurinėje dalyje, už 3 minučių kelio automobiliu nuo Pok-TA-Pok golfo aikštyno įsikūrusiame viešbutyje „Beachscape Kin Ha Villas & Suites“ yra lauko baseinas, vaikų baseinas, masažo salonas ir nedidelė parduotuvė. Komplekso svečiai bendrose patalpose gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu, jiems siūlomos ekskursijų informacijos punkto ir visą parą dirbančios registratūros paslaugos. Svečiai galės sportuoti treniruoklių salėje bei naudotis skalbykla. Iš viešbučio galima tiesiogiai išeiti į paplūdimį, kuriame siūloma užsiimti paviršiniu nardymu ir plaukioti. Viešbutyje taip pat yra parduotuvių, teikiamos SPA paslaugos.

Viešbutis

Koox Downtown Family Botique Hotel 4*

Viešbutis yra įsikūręs Playa del Carmen. Visame viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas. Taip pat yra televizorius su kabeline televizija ir „iPod“ prijungimo stotelė. Kai kuriuose numeriuose yra svetainės erdvės, kuriose galite atsipalaiduoti. Kambaryje rasite kavos aparatą. Kiekviename numeryje yra vonios kambarys su dušu. Jūsų patogumui rasite vonios chalatus ir šlepetes. Visą parą dirbančioje registratūroje galėsite išsinuomoti automobilį.

Viešbutis

Aloft Cancun 4*

Už 200 metrų nuo Forum paplūdimio ir už 300 metrų nuo Marlin paplūdimio įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Aloft Cancun“, sujungtoje su Kankūno konferencijų centru, įrengta treniruoklių salė, lauko baseinas ir stogo sodas, iš kurio galima pasigrožėti panoraminiai vaizdais. Visuose šiuolaikiškuose spalvingo interjero numeriuose su oro kondicionieriais yra seifai, palydovinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, mini barai, kavos virimo aparatai ir vonios kambariai, kuriuose rasite plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis. Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.


Apie šalį

Kontrastų žemė, senovės modernumo sintezė. Nuo paslaptingų senovės griuvėsių iki pasaulinio lygio paplūdimių, tokių kaip „Playa del Carmen“, Jūs būsite nustebintas šios gyvybingos, akinančios šalies.
Meksikos paplūdimiai tarsi rojaus vaizdas, galite įmerkti savo kojas Pietų Ramiajame vandenyne ar atsipalaiduoti Meksikos įlankos pakrantėse. Šalis turi turtingą kultūrinę praeitį ir nepaprastą gamtos grožį.
Apsilankykite sostinėje, mieste viename iš 15 didžiausių metropolijos regionų. Didžiuose Nacionaliniuose rūmuose sužinosite ir apie Actekų kilmę po nepriklausomybės nuo Ispanų užkariautojų, ir apie šiuolaikinį tautos išprūsimą.
Stilingi, „viskas įskaičiuota“ karališki viešbučiai Kankune, neužgožia netoliese stovinčių autentiškų, senovinių, nepakartojamų vietų apsistoti.
Senovės griuvėsiai, glaudžios bendruomenės, ryškūs kvapai, klestintis laukinis gyvenimas, žengia šalia su pasaulyje pirmaujančiais kurortais, todėl Meksika nuolat mielai lankoma poilsiautojų. O įspūdį tik sustiprins buritos su salsos padažu ir taurė „Margaritos“.
 Filtrai