Dieviškos atostogos Maldyvuose 2019/10/30-11/07!

1324 €
Išvykimas 2019-10-30
Atvykimas 2019-11-06
Pusryčiai, pietūs ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Gangehi Island Resort 5* Pusryčiai, pietūs ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-10-30
Atvykimas 2019-11-06
1324€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Nuvykimas į Varšuvą

Viešbutis

Gangehi Island Resort 5*

Šiaurės Ari atolo pakraštyje įsikūrusiame atostogų viešbutyje „Gabgehi Island“ rasite nardymo mokyklą, SPA centrą ir ilgą smėlio pakrantę. Čia galima apsistoti virš vandens, paplūdimyje arba atogrąžų soduose įrengtuose numeriuose.

Svečiams siūloma užsiimti įvairiomis vandens sporto veiklomis: paviršiniu nardymu, žvejyba ar plaukiojimu baidarėmis. Atostogų viešbutyje taip pat rengiami jogos užsiėmimai po atviru dangumi.

SPA centre „Ginger“ atliekami ajurvediniai ir tradiciniai masažai. Viešnagės metu galėsite lankytis nardymo centre, treniruoklių salėje, pažaisti paplūdimio tinklinį ir pasiskolinti knygų bei DVD diskų iš apgyvendinimo įstaigoje veikiančios bibliotekos. Komplekse „Gangehi Island Resort“ taip pat dirba jūrų biologas.

Numeriuose su erdviomis verandomis rasite oro kondicionierius, prie lubų pritvirtintus ventiliatorius, šaldytuvus, seifus bei vonios kambarius su karšto ir šalto vandens dušais.

Iš šio koralų rifų apsupto komplekso per 25 minutes hidroplanu nuskrisite iki Malės tarptautinio oro uosto, o per 15 minučių laivu nuplauksite iki vaizdingos Gangehi Kandu nardymo zonos.

Savitarnos restorane „Veli“ siūloma paragauti tarptautinių, itališkų, azijietiškų ir vegetariškų valgių. Bare, iš kurio atsiveria jūros panorama, galėsite pasimėgauti kokteiliais ir vynu.


Apie šalį

Maldyvų salynui priklauso net 1196 salos, iš kurių tik 70 pritaikytos poilsiautojams. Visos salos sudaro smėlėtų paplūdimių kurortą, apgaubtą 99% skaidraus vandens. 

Įkvėpkite atogrąžų sodo erdvioje kambario terasoje ir atraskite jūrų gelmių paslaptis...
Filtrai