Keliaukime į Graikijos rojaus salą - ZAKINTĄ

609 €
Išvykimas 2020-09-29
Atvykimas 2020-10-06
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Zante Park Resort & SPA – BW Premier Collection 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-01
Atvykimas 2020-09-08
Viešbutis Azure Memories 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-01
Atvykimas 2020-09-08
Viešbutis Planos Beach 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-15
Atvykimas 2020-09-22
Viešbutis Maistrali 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-15
Atvykimas 2020-09-22
Viešbutis Porto Planos Beach 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-15
Atvykimas 2020-09-22
Viešbutis Ionis Art 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-15
Atvykimas 2020-09-22
Viešbutis Azure Resort & Spa 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-22
Atvykimas 2020-09-29
Viešbutis Pelagos Zante 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-22
Atvykimas 2020-09-29
Viešbutis Zante Imperial Beach 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-22
Atvykimas 2020-09-29
Viešbutis Sentido Alexandra Beach Resort 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-22
Atvykimas 2020-09-29
Viešbutis Alexander the Great 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-29
Atvykimas 2020-10-06
Viešbutis Golden Coast Family Resort 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-29
Atvykimas 2020-10-06
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
 • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Kurorto mokesčiai
 • Kitos, nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančios turisto išlaidos

Viešbutis

Zante Park Resort & SPA – BW Premier Collection 5*

Naujasis objektas – prestižinio Best Western tinklo poilsinio komplekso dalis – yra puikus pasiūlymas romantiškoms atostogoms ar nepamirštamai iškylai su draugais. Jis siūlo modernius ir patogius numerius executive ir executive superior. Svečių dispozicijoje yra visi viešbučio Zante Park Resort & SPA – BW Premier Collection patogumai, tarp kurių - 2 baseinai, restoranai ir barai. Nuo čia netoli iki gražaus, smėlėto paplūdimio, nedaug nutolęs ir Lagano laisvalaikio centras.

Pasiūlymo privalumai

 • Romantiškos atostogos
 • Modernūs numeriai executive
 • Viešbučio Zante Park Resort & SPA patogumai
 • Netoli gyvybe pulsuojančio Lagano

Viešbutis

Azure Memories 4*

Naujai pastatytas, elegantiškas ir stilingas viešbutis, kurį sudaro pagrindinis pastatas ir neaukštos vilos, sumūrytos iš baltų akmenų. Tai tobula vieta romantiškoms atostogoms ypatingoje, kamerinėje atmosferoje. Skoningi kambariai, puikus aptarnavimas ir giminingo viešbučio Azure Resort & Spa atrakcijos leidžia neribotai mėgautis atostogomis Graikijos saloje. Iš čia netoli iki gražaus paplūdimio ir žinomo salos rytinės dalies kurorto Tsilivio centro ir Zakinto (Zakynthos) miesto, į kurį galima nuvykti vietinio susisiekimo autobusu.

Pasiūlymo privalumai

 •  Tik suaugusiems (18+)
 •  Idealiai tinka romantiškam poilsiui
 •  Netoli Tsilivio centro

 

Viešbutis

Planos Beach 4*

Puikioje vietoje įsikūręs, nedidelis, šeimyninis viešbutis. Viešbutis stovi netoli gražaus paplūdimio ir pulsuojančio gyvenimu Tsilivio centro. Tai idealus pasirinkimas visiems, kas dieną mėgsta leisti laiką paplūdimyje, o vakarais susipažinti su naktiniu vietos gyvenimu, aplankyti barus ir restoranus, siūlančius vietinės virtuvės patiekalus. Puikus pasirinkimas poilsiui su šeima. Apie 10 km iki Zakinto oro uosto.
 

Viešbutis

Maistrali 4*

Šis viešbutis, apsuptas žalumos, įsikūręs Tragakyje – tai ideali vieta visiems, kas vertina ne tik jaukią atmosferą, bet ir atostogų pramogas. Viešbutį sudaro neaukštų pastatų, išdėstytų aplink baseiną su saulės vonioms pritaikyta terasa, kompleksas. Rekomenduojamas poroms. Atstumas iki Zakinto oro uosto – apie 12 km.
 

Viešbutis

Porto Planos Beach 4*

Miesto viešbutis, pastatytas 2017 m. netoli atostogų kurorto centro, prie pat gražaus Tsilivio paplūdimio. Viešbutyje yra 2 barai ir restoranas, maitinantis skaniais patiekalais pagal „viskas įskaičiuota“ sistemą. Du viešbučio baseinai su terasomis saulės vonioms – puiki vieta atsipalaiduoti. Iš vieno baseino galima gėrėtis kvapą gniaužiančiu vaizdu į jūrą!

Pasiūlymo privalumai

 •  Idealiai tinka poroms
 •  Pastatytas 2017 m.
 •  Elegantiški kambariai
 •  Netoli 2 paplūdimių: Tsilivi ir Bouca
 •  Netoli atostogų kurorto centro

 

Viešbutis

Ionis Art 4*

Šis viešbutis – tai puikus stiliaus, elegancijos ir tikro graikiško svetingumo derinys! Jis skirtas tik suaugusiems svečiams. Viešbučio pranašumas – puiki jo vieta pačioje pramogomis garsėjančio Lagano širdyje, prie daugybės restoranų, barų ir diskotekų, taip pat netoli bekraščio smėlėto paplūdimio. Idealiai tinka poroms. Atstumas iki Zakinto oro uosto – apie 7 km.
 

Viešbutis

Azure Resort & Spa 5*

Visiškai atnaujintas viešbutis, įsikūręs puikioje vietoje Tsilivio kurorto širdyje su ranka pasiekiama daugybe tavernų ir vakarinių pramogų. Stiprioji viešbučio pusė – modernūs kambariai su nemokamu internetu ir puiki viešbučio restorano virtuvė. Vaikučiams patiks „L“ raidės formos baseinas, o tipinių paplūdimio iškylų mėgėjai įvertins gražų Tsilivio paplūdimį, kuriame galima užsiimti daugybe vandens sporto šakų.

Pasiūlymo privalumai

 • Tsilivio centre
 • Skani virtuvė
 • Sveikatingumo centras
 • Visiškai atnaujintas

Viešbutis

Pelagos Zante 4*

Viešbutis įsikūręs prie pat gražaus paplūdimio, jaukiame Tragakio miestelyje. Rekomenduojamas šeimyniniam poilsiui. Apie 7 km nuo Zakinto miesto, artimiausi barai ir parduotuvės apie 100 m nuo viešbučio, prie viešbučio vietinis kelias, apie 15 km nuo Zakinto oro uosto, autobuso stotelė apie 100 m nuo viešbučio.
 

Viešbutis

Zante Imperial Beach 4*

Įsikūręs ant kalvos, prie pat gražaus smėlėto paplūdimio, kviečia praleisti nerūpestingas atostogas saloje. Į jūros pusę nukreiptas atostogų kompleksas su baseinu su čiuožyklose ir vaikų pramogų kambariu - „Zantino World“, taip pat įdomiomis viešbučio pramoginių renginių programomis. Vietoje yra restoranas ir 2 barai.
 

Viešbutis

Sentido Alexandra Beach Resort 5*

Atsipalaidavimas ir komfortas čia visuomet pirmoje vietoje! Ant kalvos, prie pat jūros ir gražaus paplūdimio įsikūręs viešbutis – tai puikus variantas svečiams, ieškantiems ypatingos aplinkos. Ši poilsio tėra už vos poros minučių kelio nuo dailios Tsilivio vietovės, kurioje galima rasti daugybę atostogoms skirtų pramogų. Iš čia taip pat galima lengvai pasiekti salos sostinę Zakintą. Viešbutyje yra gražus bekraštis baseinas, prie kurio visą dieną pulsuoja gyvenimas, o po pietų gaivinantį kokteilį galima siurbčioti ne tik prie baseino ar paplūdimyje, bet netgi ant viešbučio stogo!

Pasiūlymo privalumai

 • Idealiai tinka atostoginiam atsipalaidavimui
 • Prie paplūdimio
 • Gražūs vaizdai
 • Žinomo Sentido tinklo

Viešbutis

Alexander the Great 4*

Viešbutis įsikūręs garsiojo Lagano kurorto centre. Platus aukso spalvos smėlio paplūdimys yra visiškai netoli viešbučio. Jeigu pasiseks, čia galima išvysti jūrinių vėžlių šeimos atstovų – logerhedų (Caretta caretta). Viešbutyje svečių laukia elegantiški, patogiai įrengti numeriai su balkonais. Dieną galima atsipalaiduoti prie baseinų, o vakare išeiti į miestą ir pasilinksminti netoliese esančiuose klubuose ir diskotekose. Taip pat verta nuvykti į salos sostinę – Zakinto miestą, pilną įvairiausių įdomybių ir senovės paminklų.
 

Viešbutis

Golden Coast Family Resort 4*

Viešbutis įsikūręs šalia paplūdimio.Tai puiki vieta tiek atostogoms su vaikais, tiek romantiškai kelionei dviese. Ši vieta taip pat yra puikus atspirties taškas Zakinto salos tyrinėjimui - nemokamas autobusas veža svečius iki Tsilivi miestelio, galinčio pasigirti nuostabiu paplūdimiu ir daugybe tavernų. Apie 15 km nuo Zakinto oro uosto.
 


Apie šalį

Zante, kuri taip pat dažnai vadinama "Zakynthos", yra viena labiausiai lankomų salų Graikijoje. Jis labai idiliškų smėlio paplūdimių, tradicinių kalnų kaimų, vandens sporto entuziastų, puikių vietinių maisto produktų ir nuostabių peizažų ieškotojų.
Įsikūręs į pietus nuo Kefalonijos, visame pasaulyje garsėja kristalų paplūdimiais ir intensyviu naktiniu gyvenimu, todėl tai dažnai lankoma jaunimo vieta. Navagio yra garsiausias Zakynthos salos paplūdimys su auksiniu smėliu ir egzotiniais mėlynais vandenimis. Nuostabūs paplūdimiai Zakynthos Graikijoje taip pat yra Vassilikos, Gerakas, Spiantza ir kitos pietinės pusės. Dėl jų minkšto smėlio ir švaraus vandens šie paplūdimiai yra naudojami kaip veisimo vietos jūros didiesiams vėžliams - Caretta-Caretta.
Savo žaliuojančių alyvmedžių giraitėse, senovinių kaimų ir didingų kalnų kalvose, Zante demonstruoja kontrastingą salos grožį. Saloje yra daugybė pasiūlymų tiems, kurie mėgsta ramus poilsio atmosferą, su nuostabiais pėsčiųjų takais, idiliškais žvejų kaimais..
 
Filtrai