Pažintinė kelionė lėktuvu - Italijos septynetas 05/04-05/09 6 d.

439 €
Išvykimas 2019-05-03
Atvykimas 2019-05-09
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 6 n.
Išvykimas 2019-05-03
Atvykimas 2019-05-09
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • apgyvendinimas
 • Skrydis iš Vilniaus
 • Gido paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Kurorto mokesčiai
 • Asmeninės išlaidos
 • Kai kurios ekskursijos

Tradicinis Italijos maršrutas, kuriuo keliaudami aplankysite garsius miestus, stebėsite besikeičiančius peizažus ir aibę istorinių paminklų. Maršrutas prasideda nuo apsilankymo mados sostinėje – kosmopolitiškajame Milane. Tada vykstama į nepaliaujančią žavėti Veneciją, kurioje vyrauja nostalgiška atmosfera, ir San Mariną – seniausią respubliką pasaulyje. Toliau kelias veda į Romą per viduramžio Asyžių.Italijos sostinė – tai didžiulis miestas-muziejus, kur kiekviename žingsnyje regėsite praeities paminklus. Į programą įtrauktas ir Vatikanas – krikščionių sostinė su garsiąja aikšte ir Šv. Petro bazilika. Ir pagaliau – Florencija, istorinių paminklų kupina Toskanos sostinė. Siūlome nueiti į romietiško stiliaus vakarienę su gyva muzika ir šokiais, paragauti tradicinių Lacijaus regiono patiekalų. Bendras maršruto ilgis siekia apie 1 700 km.

1. DIENA.
Skrydis į Milaną. Atvykimas į viešbutį, apgyvendinimas, nakvynė.
 
2. DIENA. MILANAS.
Pusryčiai Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvykimas į MILANO – kosmopolitiškosios mados sostinės – centrą. Apsilankymas Katedros aikštėje (Piazza del Duomo), kurioje buriasi miesto gyventojai ir viso pasaulio turistai. Centrinėje aikštės dalyje išsidėsčiusi garsioji Duomo katedra – trečioji pagal dydį Europos bažnyčia. Apsilankymas Katedroje. Pasivaikščiojimas po seniausią ir solidžiausią Italijos prekybos centrą „Galleria Vittorio Emanuele“, kuriame gausu garsiųjų Italijos dizainerių parduotuvių, restoranų ir kavinių. Toliau keliausite į „Piazza della Scala“ – garsiausią pasaulio operos teatrą „La Scala“. Apsilankysite „Castello Sforzesco“ kieme, XV a. tvirtovėje ir Sforcų, despotiškų Milano valdovų, giminės rezidencijoje. Laisvas laikas. Kelionė į viešbutį Venecijos apylinkėse. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
 
3. DIENA. MILANAS.
Pusryčiai Išsiregistravimas iš viešbučio. Atvykimas į VENECIJOS Tronchetto automobilių stovėjimo aikštelę prieš vidurdienį. Ekskursija turistiniu laivu garsiaisiais Venecijos kanalais į Šv. Morkaus aikštę. Pasivaikščiojimas nuo Atodūsių tilto, pro Dožų rūmus, Šv. Morkaus aikštę ir Šv. Morkaus baziliką iki Rialto tilto. Atvykimas į viešbutį Riminio apylinkėse. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė ir nakvynė.
 
4. DIENA. SAN MARINAS – ASYŻIUS.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvykimas į SAN MARINĄ – seniausiąją pasaulio respubliką, kurią 301 m. įkūrė šv. Marinas. Jo vardu ir pavadinta ši valstybė. Pasivaikščiojimas vaizdingu maršrutu po seniausią respublikos dalį, vietos gamybos gėrimų ragavimas, laisvas laikas. Kelionė į ASYŽIŲ – viduramžių miestą, kurį išgarsino šv. Pranciškus – gausiausio pasaulio vienuolyno įkūrėjas. Šv. Pranciškaus bazilikos ir Šv. Klaros bažnyčios lankymas. Pasivaikščiojimas po pagrindinę aikštę Piazza del Comune. Atvykimas į viešbutį Fiudžyje. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
 
5. DIENA. VATIKANAS–ROMA.
Pusryčiai. Nuvykimas į VATIKANĄ – krikščionybės sostinę. Šv. Petro bazilikos, Jono Pauliaus II kapo lankymas. Pasivaikščiojimas po Šv. Petro aikštę. Toliau vykstama į istorinį ROMOS centrą. Apsilankysite Koliziejuje ir Romos Forume, praeisite pro Kapitolijų, per Venecijos aikštę, Ispanijos aikštę iki Trevi fontano. Laisvas laikas. Grįžtama į viešbutį. Siūlomos ekskursijos (už papildomą mokestį vietoje): vakarinė išvyka – Romos stiliaus vakarienė su vietos gamybos valgiais bei vynu ir šokiais skambant gyvai muzikai. Grįžimas į viešbutį.
 
6. DIENA. FLORENCIJA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvykimas į FLORENCIJĄ – Toskanos sostinę. Šventojo Kryžiaus bazilikos ir Santa Maria del Fiore katedros lankymas. Kelionė pėsčiomis nuo Stebuklų aikštės, per baptisteriją ir Džoto (Giotto) bokštą, Signorios aikštę, Vekjo rūmus iki Pontės Vekijo (senojo tilto). Laisvas laikas. Atvykimas į Montekatini Termės viešbutį. Apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
 
7. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Milano oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Įskaičiuota: 6 nakvynės ekonominės klasės trijų žvaigždučių viešbučiuose: 1 nakvynė Milane, 1 nakvynė Venecijos apylinkėje, 1 nakvynė Riminio apylinkėje, 2 nakvynės Fiudžyje, 1 nakvynė Montekatini Termėje; dviviečiai kambariai (galima pastatyti vieną papildomą lovą) su vonios kambariais. • maitinimas: 6 pusryčiai • 4 vakarienės • skrydis • kelionė autobusu pagal programą • kelionės vadovo paslaugos.

PASTABOS:

 1. Privalomi mokesčiai vietoje: rezervavimas, įėjimo bilietai, vietos gidai, kelionės gidai, viešojo transporto bilietai, ekskursijos ir turisto mokestis – apie 150 EUR.
 2. Neprivalomi mokesčiai: Romos stiliaus vakarienė su gyva muzika – apie 30 EUR. Kelionės po Romą miesto transportu.
 3. Gali keistis kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.


Apie šalį

 • Smėlėti paplūdimiai
 • Garsūs kurortai
 • Puiki virtuvė su picomis ir spagečiais, gardūs vynai ir nuostabi kava
 • Daugybė senovės paminklų ir iškili architektūra
 • Linksmas laiko praleidimas – garantuotasFiltrai