Rudens atostogas praleiskite nuostabių kurortų nestokojančiame Tunise!

427 €
Išvykimas 2010-10-29
Atvykimas 2010-11-05
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Dar El Manara 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2010-10-29
Atvykimas 2010-11-05
Viešbutis Neptunia 3+* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-24
Atvykimas 2020-10-01
Viešbutis Marhaba Palace 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-10-01
Atvykimas 2020-10-08
Viešbutis Sousse City Beach 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-10-15
Atvykimas 2020-10-22
Viešbutis El Mouradi Skanes 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-10-15
Atvykimas 2020-10-22
Viešbutis El Mouradi Port Kantaoui 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-10-15
Atvykimas 2020-10-22
Viešbutis Vincci Nozha Beach 4+* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-10-15
Atvykimas 2020-10-22
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Dar El Manara 4*

Rekomenduojamas šeimoms, apie 30 km nuo Djerba-Zarzis oro uosto. Šalia nuosavo, smėlio paplūdimio.
 

Viešbutis

Neptunia 3+*

Viešbutis įsikūręs Skanes vietovėje, šalia paplūdimio ir puikiai tinka šeimos atostogoms. Puikus susiekimas su Monastyro centru. Paplūdimyje galėsite išbandyti daug vandens sporto šakų ir mėgautis poilsiu su nemokamais skėčiais, gultais ir čiužiniais. Turininga animacijos programa tiek vaikams, tiek suaugusiems. Apie 3 km iki Monastyro oro uosto, apie 55 km iki Enfidha oro uosto.
 

Viešbutis

Marhaba Palace 5*

Šalia nuostabaus smėlio paplūdimio. Puikiai tinka aktyvioms atostogoms: teniso kortai, skvošas, sporto salė, uždaras baseinas, gerai įrengtas SPA - visa tai galima rasti vienoje vietoje! Apie 37 km nuo Enfidha oro uosto, apie 25 km nuo Monastiro oro uosto.
 

Viešbutis

Sousse City Beach 3*

Čia tikrai galite pajusti atostogų atmosferą! Išlaikytas Viduržemio jūros stiliaus, tai idealus pasirinkimas aktyvioms šeimos atostogoms. Mažiausiems patiks spalvingi vandens kalneliai ir žaidimų aikštelės, gurmanams - turtingas „viskas įskaičiuota“ paketas, visi svečiai galės mėgautis viešbučio animatoriais. Įsikūręs netoli Sousse centro, kurį mėgsta turistai, jis taip pat yra puikus atspirties taškas tyrinėjant rajoną ir norintiems apsipirkti rytietiškuose kvartaluose. Apie 48 km nuo Enfidhos oro uosto.
 

Viešbutis

El Mouradi Skanes 4*

Puikus pasirinkimas aktyvioms atostogoms atokiau nuo miesto šurmulio! Puikioje vietoje, šalia paplūdimio, tradicinis maurų stiliaus, čia siūloma daug galimybių užsiimti sportine veikla. Malonus ir paslaugus personalas, fantastiškos formos baseinas su vandens kalneliais ir draugiška animatorių komanda užtikrins viešnagę kupinoms pramogoms be rūpesčių. Tai taip pat puiki vieta golfo entuziastams - šalia viešbučio yra puikūs golfo aikštynai. Apie 60 km nuo Enfidha oro uosto.
 

Viešbutis

El Mouradi Port Kantaoui 4*

Įsikūręs ramioje vietoje, nuostabiame privačiame paplūdimyje, netoli prieplaukos. Apie 1,5 km iki Port El Kantaujo kurorto centro, ant jūros kranto, 28 km iki Monastiro oro uosto.
 

Viešbutis

Vincci Nozha Beach 4+*

Erdvus, jaukus ir modernus viešbutis , puikiai tinkantys šeimoms su vaikais, jaunimui ir mėgėjams aktyvaus poilsio. Netoli iki smėlio paplūdimio, daug patogumų ir atrakcionai vaikams, daug sporto ir pramogų pasirinkimų, SPA. Apie 58 km nuo į Enfidha oro uosto.
 


Apie šalį

Įsikūręs tarp Alžyro ir Libijos, Tunisas leis pajausti Šiaurės Afrikos skonį. Su baltojo smėlio idile, įdomia kultūra, turtingomis istorijomis, atrasite daugiau nei planavote. Nesvarbu patrauksite susipažinti su dykuma ar susižavėsite rifų tyrinėjimų nardant - įspūdžius Jūs dar ilgai prisiminsite.
Su baltomis Viduržemio jūros pakrantėmis, kvapniais jazminų ir jūros brizais, šviežia žuvimi, Tunisas yra pagrindinė teritorija, skirta tiesioginiam saulės, jūros ir smėlio atostogoms. Tačiau už paplūdimių atsiveria svetinga, jaudinanti, nepakankamai įvertinta vieta, kurioje per kelias dienas galima ištirti skirtingas kultūras ir neįtikėtinas kraštovaizdį - miškingos pakrantės palei pakrantę, Sacharos smėlio jūra pietuose.
Tuniso virtuvė verta nuotraukų! Vietos valgiai persmelkti turtinga šalies istorija. Tai skanus Šiaurės Afrikos prieskonių mišinys, subtilūs prancūziški prisilietimai, atveria paslaptingus skonių derinius. Kurie dar be kita ko ir išvaizdūs.Filtrai