Žiemos atostogos auksu tviskančiuose Emyratuose!

630 €
Išvykimas 2019-12-08
Atvykimas 2019-12-15
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah 4* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-12-08
Atvykimas 2019-12-15
Viešbutis Stella Di Mare Dubai Marina Hotel 5* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-12-08
Atvykimas 2019-12-15
Viešbutis Fujairah Rotana Resort & Spa Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-12-08
Atvykimas 2019-12-15
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Pradedami išankstiniai pardavimai kelionėms iš Varšuvos! Visi žino, jog besirūpinantiems savo atostogomis iš anksto - geriausi viešbučiai už geriausią kainą gražiausiose pasaulio vietose! Tad nėra ko laukti - čiupk savo atostogas jau dabar ir žiemą leisk šiltai ar net karštai!

Pasiūlymai galioja iki gegužės 9 dienos:

- nuolaidos iki 40%;
- 20% avansas;

Vietų skaičius už nurodytą kainą ribotas. Keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms kaina gali pasikeisti

Viešbutis

Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah 4*

Vienas iš populiariausių variantų mieste Ras al Chaima.Viešbutis „Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah“ įsikūręs Al Nakheel rajone, šalia įlankos, vos už kelių žingsnių nuo Laisvosios prekybos zonos ir „RAK“ parodų centro, netoli turgų bei lankytinų istorinių senamiesčio vietų. Iš viešbučio pėsčiomis nueisite iki dviejų didelių prekybos centrų. Viešbučio svečiai gali naudotis viešbučio „Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa“ paplūdimiu ir baseinu. Svečiams teikiamos nemokamos pervežimo į „Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa“ paslaugos.
Iš „Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah“ per 25 minutes nuvažiuosite iki Ras al Chaimos, o per 70 minučių – iki Dubajaus tarptautinio oro uosto.

Viešbutis

Stella Di Mare Dubai Marina Hotel 5*

Viešbutis

Fujairah Rotana Resort & Spa

Viešbutis įsikūręs Indijos vandenyno pakrantėje tarp Hajar kalnų. Šis viešbutis puikiai tinka tiems, kurie nori pabėgti nuo miesto triukšmo ir skubos. Viešbučiui priklauso puikus privatus paplūdimys. Jis yra 45 km nuo Fudžeiros, 140 km nuo Dubajaus, 15 km nuo Dibos miestelio.


Apie šalį

Bekraštėje dykumoje ramia vaga tekantis klajoklių gyvenimas ir čia pat stūkstantys debesis siekiantys dangoraižiai, auksinė prabanga ir nepralenkiami rekordai. Persijos įlankos perlu vadinami Jungtiniai Arabų Emyratai - pasakiška vieta, kur po kaitria saule įsikūrę miestai stebina net visko mačiusius keliautojus.

Palmių salos. Aštuntasis pasaulio stebuklas. Nors taip vadinamos neoficialiai, įspūdingosios palmės formos salos išties nusipelno vietos stebuklų sąraše. Sukurti žmogaus rankomis, šie du pusiasaliai kartu užima maždaug 800 futbolo aikščių plotą, todėl matosi net iš kosmoso. Įspūdingoje vietoje verda ne mažiau ypatingas gyvenimas - palmės lapuose įsikūrę patys prabangiausi viešbučiai, vilos, prekybos ir pramogų centrai.

Burj Khalifa. Aukščiausias pasaulyje - 160 aukštų statinys, matomas net už 95 km, gali pasigirti ne tik įspūdingu aukščiu. Neregėtose aukštumose įsikūrę prabangūs butai ir viešbučiai, gyventojai meldžiasi aukščiausiai pasaulyje esančioje mečetėje, maudosi aukščiausiai esančiame baseine ir bet kada panorėję mėgaujasi įspūdingomis panoramomis iš aukščiausios pasaulyje apžvalgos aikštelės.
Filtrai