Planuok iš anksto - naujuosius sutik Barselonoje !

469 €
Išvykimas 2019-12-29
Atvykimas 2020-01-02
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Aranea 3* Pusryčiai
Trukmė 4 n.
Išvykimas 2019-12-29
Atvykimas 2020-01-02
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis bagažas
  • Apgyvendinimas su pusryčiais
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Vietų skaičius už nurodytą kainą ribotas. Keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms kaina gali pasikeisti

Viešbutis

Aranea 3*

Šiuolaikinis viešbutis „Hotel Aranea“ įsikūręs už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo A. Gaudi Sagrada Familia bažnyčios. Apgyvendinimo įstaigoje su lauko gultais apstatyta stogo terasa, iš kurios atsiveria Barselonos centro vaizdai, veikia nemokamas belaidis internetas. Už 400 metrų nuo „Aranea“ yra Monumental metro stotis ir koridos arena. Autobusu ar metro Katalonijos aikštę ir La Rambla gatvę pasieksite per 10 minučių. Šiuolaikiškuose numeriuose su oro kondicionieriais ir parketo grindimis rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, dvigubo stiklo langus, seifus ir mini barus. Vonios kambariuose įrengti dušai arba vonios, plaukų džiovintuvai ir suteikiami higienos reikmenys.


Apie šalį

Šiuolaikinio dizaino ir garbingų tradicijų mišinys. Barselona yra gyvybinga Katalonijos sostinė Šiaurės rytų Ispanijoje. Jos Viduržemio jūros saulė, aukštos kokybės maistas, unikali architektūra ir šurmulingas naktinis gyvenimas - viena populiariausių Europos vietų. Kompaktiškas "Ciutat Vella" (senamiestis) turi vieną geriausiai išsaugotą Europos gotikos architektūrą, o Antoni Gaudi "Art Nouveau" pastatai tapo Barselonos ikonomis.
Nepriklausomas miestas kviečia lankytojus pasimėgauti jo draugiška atmosfera, novatoriškomis katalonų jūros gėrybėmis ir visus metus vykstančiais kultūros festivaliais. Ištirkite senovinį, tačiau gerai išsaugotą miesto centrą. Pertvarkyta pakrantė siūlo gražų taką ir keletą viešų paplūdimių. Nepamirškite kataloniškos „paella“ versijos ir vietinio alaus.
Pradėkite savo pažintį Barselonoje, pasivaikščioję La Rambla gatve, keliaujant per ilgą pėsčiųjų ruožą, kur daug unikalių parduotuvių, floristų, „tapų“ barų, istorinių bažnyčių ir triukšmingų "La Boqueria" maisto produktų turgų. Šis gyvas metropolis yra mėgstamiausia atostogų ir trumpųjų atostogų paskirties vieta ir viena iš pirmaujančių turistų lankomų vietų pasaulyje.
Daugiau nei 4 kilometrų pakrantėje yra keletas nuostabių paplūdimių, iš kurių galima rinktis, todėl galite susipažinti su ekskursijomis ir kultūra, kartu ir su smėlio paplūdimiais ir atsipalaidavimu, buvimas Barselonoje paliks Jums puikų įspūdį!
Filtrai