Paskutinė minutė! Žaliojo kyšulio sala - SAL

766 €
Išvykimas 2019-09-14
Atvykimas 2019-09-21
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Murdeira Village Resort 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-14
Atvykimas 2019-09-21
766€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Vietų skaičius už nurodytą kainą ribotas. Keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms kaina gali pasikeisti

Viešbutis

Murdeira Village Resort 4*

Šis nedidelis kurortas įsikūręs ramioje kaimynystėje, gera vieta nerūpestingoms šeimos atostogoms. Paprastas ir gerai prižiūrimas dekoruotas viešbutis, jis suteikia visišką komfortą, kad atsipalaiduoti nuo turizmo šurmulio ir triukšmo. Viešbutyje yra erdvūs kambariai, sūraus vandens baseinas ir vaikų baseinas, vaikų žaidimų aikštelė, restoranas ir paplūdimio baras. Gera vieta atsipalaiduoti, yra terasa su gražiu vaizdu į vandenyną, o vakare gyva muzika.
Papludimys: Viešas, Murdeirės įlankoje, smėlėtas paplūdimys, nuolaidus nusileidimas į jūrą, apie 50 m nuo viešbučio, paplūdimio skėčiai ir gultai nemokami.


Apie šalį

10 salų plaukiojančių Atlanto vandenyne, 500 km nuo Senegalo pakrantės. Beribis mėlynas dangus, visus metus šviečianti saulė, skaidrus vanduo ir rumbos ritmai neleis nuobodžiauti.
SAL
Populiariausia Žaliojo Kyšulio sala, kuri žinoma dėl ryškių mėnulio kraštovaizdžių. Ją paryškina spalvingi miesto, tokie kaip Santa Maria, esanti pietų pakrantėje. Mieste rasite banglenčių ir nardymo įrangos parduotuves, tradicinius restoranus ir žavias kvadratines aikštes su jaukiomis kavinukėmis. Tačiau pagrindinė atrakcija – tai paplūdimys, kuris tęsiasi 8 km.
BOA VISTA
Čia driekiasi 55 km smėlio juosta ir skaistaus turkio mėlio jūrą. Paplūdimiai, rodos tęsiasi kiek tik akys mato. Niekas labiau neatpalaiduoja, kaip saulėlydžio pasitikimas gurkšnojant kokteilį šiame tropiniame rojuje.
Nesvarbu kokią salą pasirinksite, tikėkitės didelio, garuojančio kultūrų katilo. Portugalai atrado Žaliąjį Kyšulį, todėl čia rasite Afrikiečių, Brazilų ir Portugalų įtakos. Pajusite tai saloje skambančioje muzikoje, madoje ir turbūt aiškiausiai – maiste.Filtrai