05/12-05/19 keliaukite pažinti Zakinto salos !

419 €
Išvykimas 2019-05-12
Atvykimas 2019-05-19
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Plessas palace 3* Pusryčiai
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-12
Atvykimas 2019-05-19
419€
Viešbutis Plessas palace 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-12
Atvykimas 2019-05-19
489€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Skrydis iš Kauno
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai

Vietų skaičius už nurodytą kainą ribotas. Keičiantis skrydžio ar viešbučio kainoms kaina gali pasikeisti

Viešbutis

Plessas palace 3*

Ramioje vietoje įsikūręs viešbutis, valdomas vietinės graikų šeimos. Rekomenduojamas tiems, kas nusiteikę pakeliauti po salą nuomotu automobiliu. Visuose numeriuose yra oro kondicionierius, televizorius. Viešbutyje taip pat yra aikštelė kur nemokamai galima statyti automobilį.


Apie šalį

Zante, kuri taip pat dažnai vadinama "Zakynthos", yra viena labiausiai lankomų salų Graikijoje. Jis labai idiliškų smėlio paplūdimių, tradicinių kalnų kaimų, vandens sporto entuziastų, puikių vietinių maisto produktų ir nuostabių peizažų ieškotojų.
Įsikūręs į pietus nuo Kefalonijos, visame pasaulyje garsėja kristalų paplūdimiais ir intensyviu naktiniu gyvenimu, todėl tai dažnai lankoma jaunimo vieta. Navagio yra garsiausias Zakynthos salos paplūdimys su auksiniu smėliu ir egzotiniais mėlynais vandenimis. Nuostabūs paplūdimiai Zakynthos Graikijoje taip pat yra Vassilikos, Gerakas, Spiantza ir kitos pietinės pusės. Dėl jų minkšto smėlio ir švaraus vandens šie paplūdimiai yra naudojami kaip veisimo vietos jūros didiesiams vėžliams - Caretta-Caretta.
Savo žaliuojančių alyvmedžių giraitėse, senovinių kaimų ir didingų kalnų kalvose, Zante demonstruoja kontrastingą salos grožį. Saloje yra daugybė pasiūlymų tiems, kurie mėgsta ramus poilsio atmosferą, su nuostabiais pėsčiųjų takais, idiliškais žvejų kaimais..
 
Filtrai