Kiparisų kalvos - pažintinė kelionė po vaizdingiausią Italijos regioną - Toskaną! 2019.05.04-05.09 7 d.

399 €
Išvykimas 2019-05-04
Atvykimas 2019-05-10
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Trukmė 6 n.
Išvykimas 2019-05-04
Atvykimas 2019-05-10
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Ekskursijos
  • Skrydis
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • maitinimas
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Privalomi vietos mokesčiai: rezervacijos ir įėjimo bilietai, vietos gidai, kelionės gidas, miesto transporto bilietai, vakarienė su degustavimu, turisto mokestis – apie 120 EUR.

1. DIENA.
Dalyvių sutikimas oro uoste. Skrydis į Milaną. Kelionė į viešbutį Montekatini Termėje. Apgyvendinimas, nakvynė. 
2. DIENA. PIZA–LUKA.
Pusryčiai. Kelionė į Pizą. Lankomi objektai: Stebuklų aikštė su katedros varpine, kitaip – garsiuoju Pizos (pasvirusiuoju) bokštu (lankomas individualiai), Pizos katedros (Santa Maria Assunta) ir krikštyklos lankymas. Pasivaikščiojimas Riterių aikšte iki Santa Maria della Spina bažnytėlės, įsikūrusios ant Arno upės kranto. Kelionė į Luką ir pasivaikščiojimas miesto sienomis. Istorinio centro lankymas: San Martino katedra su garsiuoju Volto Santo atvaizdu, Napoleono aikštė, viduramžio bažnyčia San Michele in Foro, romaninė bazilika San Frediano su miesto globėjos šv. Zitos relikvijomis. Senos sodybos, kurioje gaminamas vynas, lankymas. Vakarienė apima regioninių produktų, tarp jų Toskanos vyno, užkandžių ir „Kantučini“ sausainių, degustavimą. Meniu: mėsos gaminiai, makaronai su grybais, 4 rūšių vynas, espresas arba limončelas virškinimui gerinti. Grįžimas į viešbutį, nakvynė. 
3. DIENA. FLORENCIJA.
Pusryčiai. Kelionė į Florenciją. Toskanos sostinė: Santa Croce bažnyčios lankymas, kelionė pėsčiomis į Piazza del Duomo, šalia krikštyklos su garsiaisiais Rojaus vartais, įėjimas į Santa Maria del Fiore katedrą, kurios didžiulis kupolas yra šio miesto simbolis. Tęsiama kelionė pėsčiomis nuo Džoto bokšto, per Piazza della Signoria ir Palazzo Vecchio do Ponte Vecchio, iki Auksakalių tilto (Ponte Cecchio) su juvelyrinėmis parduotuvėlėmis. Programos pabaigoje aplankysime Uficių galeriją – nuostabiausią Italijos menų galeriją. Laisvas laikas Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė. 
4. DIENA. SIENA–SAN DŽIMINJANAS.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Sieną, vieną gražiausių viduramžių Europos miestų. Lankymas: šv. Dominyko bažnyčia su šv. Kotrynos Sienietės relikvijomis, Campo – kriauklės formos amfiteatro aikštė, kurioje vyksta garsios žirgų lenktynės „Palio di Siena“, katedra su Nikolos ir Džovanio Pizano, Donatelo, Mikelandželo skulptūromis ir Pinturikjo freskomis. Pasivaikščiojimas Via di Città gatve su patricijų namais ir nuostabiais rūmais. Kelionė į San Džiminjaną, vadinamą viduramžių Manhetenu, kurio istorinis centras įtrauktas į UNESCO sąrašą. Lankymas: akmenimis grįsta Piazza della Cisterna aikštė, Piazza del Duomo aikštė; kolegiali bažnyčia su Bartolo di Fredi ir Barna da Siena freskų ciklais. Pasivaikščiojimas San Džiovanio gatvėmis, kuriose gausu menų amato krautuvėlių. Laisvas laikas Kelionė į Čiančiano Termės viešbutį, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė. 
5. DIENA. ARECAS–KORTONA.
Kelionė į Arecą. Lankymas: šv. Pranciškaus bažnyčia su Pjero dela Frančeskos freskų ciklu „Tikrojo Kryžiaus istorija“, miesto aikštė Piazza Grande, apsupta viduramžių namais, žinoma iš Roberto Benigni filmo „Gyvenimas yra gražus“, katedra su nuostabiais vitražais. Kelionė į Kortoną, kurią Frances Mayes aprašė savo knygoje „Po Toskanos saule“. Pasivaikščiojimas siauromis, vaizdingomis gatvelėmis su autentiškais viduramžių pastatais. Lankomi objektai: Piazza della Repubblica, Garibaldžio aikštė (Piazza Garibaldi), katedra, šv. Pranciškaus bažnyčia, gotikos stiliaus šv. Dominyko bažnyčia. Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė. 
6. DIENA. PJENCA–MONTEPULČIANAS.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Dviejų Pietų Toskanos miestelių aplankymas. Būtent čia susikerta menininkų įamžinami kiparisų keliai. Kelionė į Pjencą – renesanso perlą: pasivaikščiojimas Corso do Piazza Pio II aikšte su katedra. Kelionė į Montepulčianą, vieną aukščiausiai išsidėsčiusių Toskanos miestų. Pasivaikščiojimas Corso gatve su įstabiais rūmais, Piazza Grande aikšte su rotuše ir katedra. Apsilankymas vienoje užkandinėje ir garsiojo „Montepulciano Nobile“ vyno degustavimas. Laisvas laikas Grįžimas į viešbutį, vakarienė, nakvynė. 
7. DIENA.
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Kelionė į Milano oro uostą. Skrydis į Lietuvą.

Įskaičiuota: skrydis, 6 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose***: 3 – Montekatini Termėje, 3 – Čiančiano Termėje; 2-viečiai kambariai (galimybė pastatyti 1 papildomą lovą) su vonios kambariais • maitinimas (patiekiamas): 6 pusryčiai („kontinentiniai“, sotesni), 4 vakarienės • skrydis • kelionė autobusu pagal programą • kelionės vadovo priežiūra.


Apie šalį

TOSKANA – kerintis regionas vidurio Italijoje. Skulptūriškai nulipdytas kiekvienas šios žemės lopinėlis su įspūdingais viduramžių kalnų miesteliais, nuostabiu gamtovaizdžiu, pakrantėmis, vynuogynų laukais, tamsiai žaliais kiparisais, vingiuotais smėlėtais keliukais, vedančiais iki rūdžių spalvos ūkininkų namų ir samanomis dengtų pilių.

Toskana žinoma dėl gražaus kraštovaizdžio bei meno palikimo. Toskanos sostinė Florencija – vienas gražiausių miestų Italijoje, garsus neišmatuojamais meno šedevrais ir architektūros lobiais. Kadaise šiame mieste gimė ir po visą Europą išplito Renesanso kultūra , čia gimė ir dirbo tokios mokslo ir meno įžymybės kaip Frančeskas Petrarka, Dantė, Botičelis, Mikelandželas, Leonardo da Vinci, Galilėjus, Amerigas Vespučis ir Pučinis.
Filtrai