Rugpjūtį pigiai atostogaukite Korfu saloje!

369 €
Išvykimas 2019-08-07
Atvykimas 2019-08-14
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Kavos Panorama Complex 3* Be maitinimo
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-07
Atvykimas 2019-08-14
369€
Viešbutis Morfeas 2+* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-07
Atvykimas 2019-08-14
440€
Viešbutis Olympion Village 3* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-07
Atvykimas 2019-08-14
469€
Viešbutis Morfeas 2+* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-07
Atvykimas 2019-08-14
519€
Viešbutis Olympion Village 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-07
Atvykimas 2019-08-14
599€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Rankinis bagažas 10kg
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Informacija apie lankomas vietas
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Kavos Panorama Complex 3*

Šiame vos už 200 metrų nuo Kavoso paplūdimio įsikūrusiame studijų ir apartamentų komplekse įrengtas baseinas, kurį supa deginimosi gultai ir užkandinė. „Kavos Panorama“ svečiams siūlomi patiems gamintis maistą pritaikyti numeriai, iš kurių atsiveria panoraminiai vaizdai. Visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Visose erdviose paprasto interjero studijose ir apartamentuose yra balkonai, oro kondicionieriai, drabužių spintos, seifai bei virtuvėlės, kuriose pastatyti šaldytuvai, nedideles orkaitės ir virduliai.

Viešbutis

Morfeas 2+*

Šeimai priklausantis viešbutis „Morfeas“ įsikūręs Korfu saloje, šurmuliuojančio Kavoso kurorto centre, vos už kelių žingsnių nuo pagrindinės gatvės ir paplūdimio. Puikūs keliautojų atsiliepimai, geras maistas, visuomet malonūs šeimininkai. Sodų apsuptyje įsikūrusiame poilsio komplekse įrengtas lauko baseinas su baru, sukurinė vonia, restoranas, pusryčių zona, žaidimų aikštelė, stalo teniso ir biliardo stalai bei kiti sporto patogumai. Visuose numeriuose su balkonais rasite vonios kambarius su dušais. Svečiai gali naudotis internetu. Viešbutyje organizuojami įvairūs renginiai, tarp kurių – graikų naktys, viktorinos – karaokės vakarai bei baseino vakarėliai.

Viešbutis

Olympion Village 3*

Šalia aktyvaus kurorto Kavos centro, tačiau ramesnėje vietoje, už 700 metrų nuo Kavoso paplūdimio, įsikūrusiame viešbutyje „Olympion Village“ yra sezoninis lauko baseinas, vaikų žaidimų aikštelė, atvira terasa, iš kurios atsiveria jūros vaizdai, restoranas ir baras. Numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, o kai kuriuose – patogias svetainės zonas. Iš dalies numerių atsiveria kalvų, baseino arba sodo vaizdai. Svečiams suteikiami nemokami higienos reikmenys ir plaukų džiovintuvai. Viešbučio registratūra dirba visą parą. Daugiau apie viešbutį: https://www.olympionvillage.gr/


Apie šalį

Smėlėti paplūdimiai, mieguisti kaimai ir vienas geriausių naktinių gyvenimų visoje Graikijoje; Korfu atostogos turi visas rūšis pramogų,tiek skirtų poroms, tiek ir šeimoms. Alyvmedžių giraitės, kipariso medžiai ir laukinės gėlės yra gražiuose kurortuose, tokiuose kaip Roda, su  patogiais viešbučiais ir gražiais paplūdimiais. Pasivaikščiokite Corfu miesto akmenimis grįstomi gatvėmis ir patyrinėkite pastelinių spalvų architektūrą. O purpuriniai saulėlydžiai užims kvapą. Iš šiaurės į pietus, iš rytų į vakarus, galite žvalgytis žaliausioje „Emerald“ saloje, visoje Šiaurės Jonijos jūroje.
Kur jūs nuspręsite pasilikti, priklausys nuo atmosferos, kuriai esate nusiteikę. Gouvia ir San Stefanos šiaurėje yra du tyliausi kurortai. Čia yra daug vietos plačiuose smėlio paplūdimiuose, o žvakėmis padengti restoranėliai dažniausiai yra šeimos verslas.
"Sidari" ir "Roda" kurortai susideda iš karaokė barų ir kavinių, tiekiančių angliškus pusryčius. Tai sakydama, vis tiek rasite ramius griovius pakrantėje, kai jums reikia šiek tiek laiko. Jei vakarėlis yra  pagrindinis prioritetas, keliaukite į "Kavos" kurortą, kur kokybiškas apšvietimas ir Dj yra pagrindiniai atributai.
Labai didelė drėgmė, daug augalų, medžių, žalumos. Į Albaniją galima nuvykti keltu.
Korfu geri paplūdimiai, daug tavernų, restoranų.
Filtrai