2019.05.27-06.03 atostogos Korfu saloje

399 €
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
Pusryčiai ir vakarienė

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Morfeas 2+* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
399€
Viešbutis Olympion Village 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
440€
Viešbutis Labranda Sandy Beach 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 d.
Išvykimas 2019-05-27
Atvykimas 2019-06-03
570€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Skrydis iš Vilniaus
  • Pervežimai
  • Informacija apie lankomas vietas
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Morfeas 2+*

Šeimai priklausantis viešbutis „Morfeas“ įsikūręs Korfu saloje, šurmuliuojančio Kavoso kurorto centre, vos už kelių žingsnių nuo pagrindinės gatvės ir paplūdimio. Puikūs keliautojų atsiliepimai, geras maistas, visuomet malonūs šeimininkai. Sodų apsuptyje įsikūrusiame poilsio komplekse įrengtas lauko baseinas su baru, sukurinė vonia, restoranas, pusryčių zona, žaidimų aikštelė, stalo teniso ir biliardo stalai bei kiti sporto patogumai. Visuose numeriuose su balkonais rasite vonios kambarius su dušais. Svečiai gali naudotis internetu. Viešbutyje organizuojami įvairūs renginiai, tarp kurių – graikų naktys, viktorinos – karaokės vakarai bei baseino vakarėliai.

Viešbutis

Olympion Village 3*

Šalia aktyvaus kurorto Kavos centro, tačiau ramesnėje vietoje, už 700 metrų nuo Kavoso paplūdimio, įsikūrusiame viešbutyje „Olympion Village“ yra sezoninis lauko baseinas, vaikų žaidimų aikštelė, atvira terasa, iš kurios atsiveria jūros vaizdai, restoranas ir baras. Numeriuose rasite palydovinius kanalus rodančius televizorius, o kai kuriuose – patogias svetainės zonas. Iš dalies numerių atsiveria kalvų, baseino arba sodo vaizdai. Svečiams suteikiami nemokami higienos reikmenys ir plaukų džiovintuvai. Viešbučio registratūra dirba visą parą. Daugiau apie viešbutį: https://www.olympionvillage.gr/

Viešbutis

Labranda Sandy Beach 4*

Viešbučio privalumas - platus smėlio paplūdimys su nuolaidžiu įėjimu į jūrą. Didelė, nuožulni teritorija, padalinta į dvi dalis dekoratyviniu tilteliu. Dienos metu viešbutyje vyksta sportiniai pramoginiai renginiai, vakarais – šou programos. Rekomenduojamas aktyviam šeimyniniam poilsiui su vaikais.


Apie šalį

Smėlėti paplūdimiai, mieguisti kaimai ir vienas geriausių naktinių gyvenimų visoje Graikijoje; Korfu atostogos turi visas rūšis pramogų,tiek skirtų poroms, tiek ir šeimoms. Alyvmedžių giraitės, kipariso medžiai ir laukinės gėlės yra gražiuose kurortuose, tokiuose kaip Roda, su  patogiais viešbučiais ir gražiais paplūdimiais. Pasivaikščiokite Corfu miesto akmenimis grįstomi gatvėmis ir patyrinėkite pastelinių spalvų architektūrą. O purpuriniai saulėlydžiai užims kvapą. Iš šiaurės į pietus, iš rytų į vakarus, galite žvalgytis žaliausioje „Emerald“ saloje, visoje Šiaurės Jonijos jūroje.
Kur jūs nuspręsite pasilikti, priklausys nuo atmosferos, kuriai esate nusiteikę. Gouvia ir San Stefanos šiaurėje yra du tyliausi kurortai. Čia yra daug vietos plačiuose smėlio paplūdimiuose, o žvakėmis padengti restoranėliai dažniausiai yra šeimos verslas.
"Sidari" ir "Roda" kurortai susideda iš karaokė barų ir kavinių, tiekiančių angliškus pusryčius. Tai sakydama, vis tiek rasite ramius griovius pakrantėje, kai jums reikia šiek tiek laiko. Jei vakarėlis yra  pagrindinis prioritetas, keliaukite į "Kavos" kurortą, kur kokybiškas apšvietimas ir Dj yra pagrindiniai atributai.
Labai didelė drėgmė, daug augalų, medžių, žalumos. Į Albaniją galima nuvykti keltu.
Korfu geri paplūdimiai, daug tavernų, restoranų.
Filtrai