Tailandas - plačių šypsenų ir neblėstančių kontrastų šalis 2019.05.13-05.23 10 d.

759 €
Išvykimas 2019-05-13
Atvykimas 2019-05-23
Be maitinimo

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Ban Nam Mao Resort 3* Be maitinimo
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2019-05-13
Atvykimas 2019-05-23
Viešbutis Woodlands Hotel & Resort 4* Pusryčiai
Trukmė 10 n.
Išvykimas 2019-05-13
Atvykimas 2019-05-23
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
  • Skrydis iš Varšuvos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Ban Nam Mao Resort 3*

Vieta: įsikūręs Cholburi mieste, 10 min kelio iki Pattaya centro, iki What Khao Chee Chan 15 min kelio. 

Viešbutis: viešbutį sudaro dviejų aukštų pastatas. Kambarių tipai: superior (vienvietis/dvivietis), bongalow (vienvietis/dvivietis). Viešbučio kategorija šalyje – 3*.

Tinklapis: http://www.baannammaopattaya.com/ 

Viešbutis

Woodlands Hotel & Resort 4*

Jaukus, tylus, gražus, skendintis žalumoje viešbutis. Viešbučio teritorijoje yra populiari konditerijos La Baguette kepykla. Viešbutis įsikūręs šalia BIG C prekybos centro. Rekomenduojama žmonėms, vertinantiems patogų poilsį.: Apie 123 km iki Suvarnabhumio oro uosto, šiaurinėje Patajos dalyje, apie 1 km iki centro, apie 700 m iki Pataja Bay paplūdimio. Viešbutis paskutinį kartą atnaujintas 2015 metais. Viešbutį sudaro aštuoni 2-jų aukštų ir vienas 3-jų aukštų pastatai.


Apie šalį

Nuo šių metų balandžio 14 dienos Lietuvos piliečiai, atvykstantys į Tailandą turizmo tikslais, galės šioje šalyje 30 dienų būti be vizos.

Dėl Tailando žmonių draugiško būdo Tailandas yra žinomas kaip šypsenų šalis. Tačiau šalyje yra daug daugiau nei draugiškų veidų. Iš tikrųjų neįmanoma trumpai apibendrinti Tailando, nes kiekviena dalis yra kitokia. Bankokas - su mišriais religiniais orientyrais yra viena iš drąsiausių sostinių pasaulyje. Greitkeliai turi 12 eismo juostų, turguose yra daugiau kaip 15 000 prekystalių, o restoranų tiek daug, kad niekada nebus toliau nei 50 metrų vienas nuo kito.
Vien tik Krabi provincijoje yra 150 kilometrų vertės paplūdimių, supamų uolienų. Khao Lak zonoje smėlynai susilieja su nacionaliniais parkais, kurie prasideda kelis šimtus metrų nuo kranto. Tuo tarpu Pukete yra tikras mišinys. Nors mini paplūdimiai Mai Khao leis pasimėgauti ramybe, kviečiame į Patong kur vyksta nuolatiniai vakarėliai.
Galite sujungti bet kokį skaičių skirtingų patirčių - jūsų atostogos gali būti atsipalaidavimo, kultūrinės, jaudinančios, ramios, prabangios, kupinos nuotykių, romantiškos ir linksmos... Argi nenuostabus derinys iš viso to išeitų?
Tailandas yra toks įvairus ir pilnas kontrastų, kad tik atvykę keliautojai pirmomis dienomis jaučiasi priblokšti įvairovės ir patiria visą emocijų spektrą. Čia visiškai greta vienas kito galima pamatyti didingus dangoraižius ir žvejų trobeles. Šventyklų kompleksus ir "raudonųjų žibintų skersgatvius". Prabangius restoranus ir vežimėlius su skrudintais vabzdžiais.
Taip pat pagalvokite, kad Jūsų savaitės gyvenimas Tailande, kainuos mažiau nei savaitgalis Didžiojoje Britanijoje.
Filtrai