Saulę garantuojančios atostogos Tunise! Rugsėjo mėnesio pasiūlymai

519 €
Išvykimas 2020-09-18
Atvykimas 2020-09-25
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Marabout 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-04
Atvykimas 2020-09-11
Viešbutis Riadh Palms Resort & Spa 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-04
Atvykimas 2020-09-11
Viešbutis Vincci Rosa Beach 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-04
Atvykimas 2020-09-11
Viešbutis Primasol El Mehdi 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-04
Atvykimas 2020-09-11
Viešbutis Jinene 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-18
Atvykimas 2020-09-25
Viešbutis Club Thapsus 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-18
Atvykimas 2020-09-25
Viešbutis Vincci Nozha Beach 4+* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-18
Atvykimas 2020-09-25
Viešbutis Vincci Marillia 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-18
Atvykimas 2020-09-25
Viešbutis Iberostar Selection Royal El Mansour & Thalasso 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2020-09-18
Atvykimas 2020-09-25
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Marabout 3*

Ant jūros kranto šalia smėlėto paplūdimio. Vos 3 km iki aktyvaus kurorto Suso centro. Viešbutyje rasime didelį baseiną, vandens parką

Viešbutis

Riadh Palms Resort & Spa 4*

Suso kurote,  ant jūros kranto, šalia smėlio paplūdimio, kurorto centre, apie 1 km iki senamiesčio, apie 20 km iki Monastyro oro uosto.  Graži apželdinta teritorija, didelis baseinas.

Viešbutis

Vincci Rosa Beach 4*

Po neseniai atliktos renovacijos, viešbutis susilaukia daug teigiamų svečių atsiliepimų. Viešbutyje skoningai įrengta registratūra, restoranas ir kambariai dekoruoti šiuolaikiniu stiliumi su tunisietiško interjero detalėmis. Erdvūs ir patogūs dviejų miegamųjų apartamentai idealiai tinka šeimoms su vaikais. Viešbutyje gražus baseinas, daugybė laisvalaikio praleidimo būdų, šalia nuosavas smėlio paplūdimys. Viešbutis išsiskiria dėmesingu aptarnavimu, plačia animacine programa, teminiais vakarais bei skaniais ir įvairiais patiekalais. Apie 5 km nuo Monastyro centro, Skanes viešbučių rajone, 56 km nuo Enfidha oro uosto. Paplūdimys - Skanes Beach, nuosavas, ilgas ir platus, smėlio, nuolaidus įėjimas į jūrą, tiesiogiai šalia viešbučio, nemokami skėčiai ir gultai.
 

Viešbutis

Primasol El Mehdi 4*

Viešbutis su sodu, 3 baseinai ir teniso kortai, tai puikus pasirinkimas šeimos atostogoms. Baseinas su 3 čiuožyklomis ir mini klubas vaikams. Šalia viešbučio yra nuostabus paplūdimys - tinklinio ir vandens sporto entuziastų rojus. Apie 115 km nuo Enfidha oro uosto - Hammamet.
 

Viešbutis

Jinene 3*

Viešbutis įsikūręs apie 200 m nuo paplūdimio, tarp Suso ir Port El Kantaujo. Iki Suso senamiesčio apie 3,5 km, iki Port El Kantaujo apie 4 km.
 

Viešbutis

Club Thapsus 3*

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, šalia smėlio paplūdimio. Viešbutis turi gražią ir apželdintą teritorijoje, kurioje rasime baseiną, vandens nusileidimo kalnelius vaikams. Apie 6 km iki Mahdijos kurorto centro

Viešbutis

Vincci Nozha Beach 4+*

Erdvus, jaukus ir modernus viešbutis , puikiai tinkantys šeimoms su vaikais, jaunimui ir mėgėjams aktyvaus poilsio. Netoli iki smėlio paplūdimio, daug patogumų ir atrakcionai vaikams, daug sporto ir pramogų pasirinkimų, SPA. Apie 58 km nuo į Enfidha oro uosto.
 

Viešbutis

Vincci Marillia 4*

Neseniai renovuotas viešbutis įsikūręs priešais smėlio paplūdimį, Hamameto Yasmine rajone, ramioje Hamameto įlankos vietoje. Įspūdingi vaizdai į jūrą ir nedidelis atstumas nuo triukšmingo miesto pramogų, yra puikus pasirinkimas mėgstantiems kurortų pramoginį gyvenimą. Viešbutis priklauso viešbučių tinklui Riu, kuris garantuoja aukštą aptarnavimo lygį bei kokybiškas paslaugas. Apie 95 km nuo Monastyro oro uosto bei apie 40 km nuo Enfidha oro uosto.
 

Viešbutis

Iberostar Selection Royal El Mansour & Thalasso 5*

Viešbutis įsikūręs Mahdijoje, netoli Viduržemio jūros paplūdimių. Viešbutyje įrengtas lauko baseinas, talasoterapijos centras ir 5 žvaigždučių standartiniai bei liukso numeriai. Restorane galėsite paskanauti ant grotelių keptos mėsos ir tarptautinių valgių. Bare prie baseino siūlomi užkandžiai. Svečiai laukiami diskotekoje ir tunisietiškoje arbatinėje. Vaikai kviečiami žaisti vaikų klube, o suaugusieji gali atsipalaiduoti SPA centre. „Iberostar Selection Royal El Mansour“ taip pat siūloma žaisti tenisą, golfą bei užsiimti įvairiu vandens sportu ar kita veikla lauke.
 


Apie šalį

Įsikūręs tarp Alžyro ir Libijos, Tunisas leis pajausti Šiaurės Afrikos skonį. Su baltojo smėlio idile, įdomia kultūra, turtingomis istorijomis, atrasite daugiau nei planavote. Nesvarbu patrauksite susipažinti su dykuma ar susižavėsite rifų tyrinėjimų nardant - įspūdžius Jūs dar ilgai prisiminsite.
Su baltomis Viduržemio jūros pakrantėmis, kvapniais jazminų ir jūros brizais, šviežia žuvimi, Tunisas yra pagrindinė teritorija, skirta tiesioginiam saulės, jūros ir smėlio atostogoms. Tačiau už paplūdimių atsiveria svetinga, jaudinanti, nepakankamai įvertinta vieta, kurioje per kelias dienas galima ištirti skirtingas kultūras ir neįtikėtinas kraštovaizdį - miškingos pakrantės palei pakrantę, Sacharos smėlio jūra pietuose.
Tuniso virtuvė verta nuotraukų! Vietos valgiai persmelkti turtinga šalies istorija. Tai skanus Šiaurės Afrikos prieskonių mišinys, subtilūs prancūziški prisilietimai, atveria paslaptingus skonių derinius. Kurie dar be kita ko ir išvaizdūs.Filtrai