05.10-05.17 nerūpestingos atostogos Tunise

419 €
Išvykimas 2019-05-10
Atvykimas 2019-05-17
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Houda Golf & Beach Club 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-05-10
Atvykimas 2019-05-17
Viešbutis Sentido Rosa Beach 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-05-10
Atvykimas 2019-05-17
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Houda Golf & Beach Club 3*

Tarp Suso ir Monastiro, priešais golfo aikštyną „Palm Links“ įsikūrusiame 3 žvaigždučių viešbutyje „Houda Golf & Beach Club“ yra išėjimas į privatų paplūdimį.
Puikiai įrengtuose viešbučio numeriuose, pro kurių langus matosi sodas arba jūra, rasite oro kondicionierius. „Houda“ teritorijoje yra 3 baseinai, prie kurių sustatyti gultai ir čiužiniai, ir nedidelė sūkurinė vonia, vaikams vandens kalneliai 

Viešbutis

Sentido Rosa Beach 4*

Viešbutis „Sentido Rosa Beach Monastir“ įsikūręs Monastyre. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti privačiame paplūdimyje, lauko baseine ir sode. Viešbutyje įrengta terasa, baras ir restoranas.
Visi svečiai gali nemokamai naudotis belaidžiu internetu. Kai kurie numeriai turi balkonus.
Svečiams kasdien patiekiami savitarnos pusryčiai.
Viešbutyje taip pat įrengtas vidaus baseinas.
Visą parą dirbančios registratūros personalas bendrauja arabų ir vokiečių kalbomis.
Susas yra už 11 km, o Port El Kantaoui kurortas – už 21 km. Artimiausias, Monastyro Habib Bourguiba tarptautinis, oro uostas įsikūręs už 4,4 km.


Apie šalį

Įsikūręs tarp Alžyro ir Libijos, Tunisas leis pajausti Šiaurės Afrikos skonį. Su baltojo smėlio idile, įdomia kultūra, turtingomis istorijomis, atrasite daugiau nei planavote. Nesvarbu patrauksite susipažinti su dykuma ar susižavėsite rifų tyrinėjimų nardant - įspūdžius Jūs dar ilgai prisiminsite.
Su baltomis Viduržemio jūros pakrantėmis, kvapniais jazminų ir jūros brizais, šviežia žuvimi, Tunisas yra pagrindinė teritorija, skirta tiesioginiam saulės, jūros ir smėlio atostogoms. Tačiau už paplūdimių atsiveria svetinga, jaudinanti, nepakankamai įvertinta vieta, kurioje per kelias dienas galima ištirti skirtingas kultūras ir neįtikėtinas kraštovaizdį - miškingos pakrantės palei pakrantę, Sacharos smėlio jūra pietuose.
Tuniso virtuvė verta nuotraukų! Vietos valgiai persmelkti turtinga šalies istorija. Tai skanus Šiaurės Afrikos prieskonių mišinys, subtilūs prancūziški prisilietimai, atveria paslaptingus skonių derinius. Kurie dar be kita ko ir išvaizdūs.Filtrai