Gegužę atostogaukite Maljorkoje!

499 €
Išvykimas 2019-05-11
Atvykimas 2019-05-18
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Playa Dorada 3* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-05-11
Atvykimas 2019-05-18
499€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • TAVO GIDAS profesionalios konsultacijos ir visa reikalinga pagalba
  • Rankinis bagažas
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Kurorto mokesčiai
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Playa Dorada 3*

Ant jūros kranto esantis viešbutis, Sa Coma kurorte. Viešbučio teritorijoje yra didelis lauko baseinas, užkandžiai ir gėrimai tiekiami palmių šešėlyje esančiame bare, organizuojamos pramogos vaikams. Kambariuose yra nedidelė virtuvė, svečiai giria draugišką personalą, kambarių švarą. Galima aplankyti Dracho urvus, kurie yra už 5-ių kilometrų. Šalia yra stotelė, iki oro uosto važiuoja autobusas. Viešbutis tinka tiek šeimos, tiek porų poilsiui.  Beveik visi numeriai turi vaizdą į jūrą


Apie šalį

Yra milijonas priežasčių, kodėl tiek daug žmonių atostogauja į Maljorkoje - gražuoliai paplūdimiai, ir moderni sostinė yra tik pora iš jų.
Atraskite viską: nuo Palmos gotikinės architektūros iki Alkudijos svaiginačių, balto smėlio paplūdimių.
Maljoroje yra daugiau kaip 200 paplūdimių, pradedant nuo tų, kurie yra pilni visą dieną iki tylesnių esančių nuošaliau. Peurto Pollensa smėlėtame paplūdimyje yra ilga promenada, įvairūs vandens sporto atrakcionai ir restoranai. Ilgiausias Maljorkos paplūdimys, Alkudijos įlanka, yra populiarus mėgstamiausias šeimų dėl savo seklių vandenų ir lygaus smėlio.
Maljorkoje patiekiami virtuvės patiekalai panašūs į žemyninės Ispanijos patiekalus, įskaitant šviežių jūros gėrybių ir daržovių derinį. Tipiški patiekalai - panada, pyragas, kuriame yra mėsos ir daržovių bei paella, ryžių patiekalas, kuriame paprastai yra jūros gėrybių ar kitos mėsos, taip pat įvairių daržovių. "Magaluf" yra gyviausias korortas Maljorkoje, o jame visame pasaulyje žinomi klubai, pvz., "BCM" ir "Stereo Bar" Daugelyje kurortų siūloma gyva muzika ir kitos pramogos, pvz., Flamenko šokiai ir karaokė, o jūs taip pat rasite visą eilę kokteilių barų, kai užsimanysite atsigaivinti!
Filtrai