Rugsėjį aplankykite Kipro salą! Poilsis prie gražiausių salos paplūdimių!

369 €
Išvykimas 2021-09-03
Atvykimas 2021-09-10
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Narcissos Waterpark Resort 3* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-09-03
Atvykimas 2021-09-10
369€
arba
Pirkti
Viešbutis Tsokkos Gardens Hotel & Hotel Apartments 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-09-03
Atvykimas 2021-09-10
440€
arba
Pirkti
Viešbutis Evabelle Napa Hotel Apartments 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-09-03
Atvykimas 2021-09-10
470€
arba
Pirkti
Viešbutis Silver Sands Beach Hotel 3* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-09-03
Atvykimas 2021-09-10
519€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • apgyvendinimas
  • Mažasis rankinis bagažas
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Rankinis ir registruotas bagažas

Viešbutis

Narcissos Waterpark Resort 3*

Jaukus viešbutis , dažnai pasirenkamas atostogoms su vaikais. Viešbučio centre yra baseinas su saulės terasa ir atskira dalimi mažiems vaikams. Viešbutis apsuptas medžių, kurie suteikia gaivią vėsą nuo karštos Kipro saulės. Praktiškai įrengti ir gerai prižiūrimi apartamentai su virtuvėlėmis, kuriuose gali patogiai sutilpti ir didelė šeima. Netoli esantis paplūdimys, žinomas dėl švaraus ir žydro vandens.

Viešbutis

Tsokkos Gardens Hotel & Hotel Apartments 4*

Viešbutis įsikūręs ramesniame Protaro kurorte, 1km iki centro, 200 m iki paplūdimio.

Viešbutis

Evabelle Napa Hotel Apartments 3*

Labai gerai vertinamas, populiarus apartamentų tipo viešbutis. Viešbutis įsikūręs Ayia Napa kurorto centre, 300 m iki paplūdimio. Viešbutis siūlo vieno ir dviejų miegamųjų apartamentus, Kipro ir tarptautinės virtuvės patiekalus.

Viešbutis

Silver Sands Beach Hotel 3*

Ant jūros kranto įsikūręs viešbutis. Teritorijoje yra baseinas, teniso aikštelė, treniruoklių salė. Galima atsipalaiduoti saunoje arba pasimėgauti masažais. Yra atskiras vaikų baseinas, restorane galima užsisakyti maisto iš vaikiško meniu.


Apie šalį

Šilti saulės spinduliai, nuostabios smėlio įlankos ir draugiškos užeigos laukia Jūsų! Todėl ši sala yra klasikinė paplūdimio mėgėjų paskirties vieta. Visoje saloje begalė išsiskiriančių ir gyvybingų kurortų, kartu su gražiais paplūdimiais – net 64, yra sertifikuoti „mėlyna vėliava“. O jei paeisite kiek į šalį, rasite miegančius kaimus, vaizdingus Troodos kalnus.

Kipro Larnakos regione yra šeimos mėgstamiausias Protaras kurortas. Jo auksinis paplūdimys ir seklūsi vandenys yra laimingas derinys kiekvienam su mažaisiais keliautojais, o jo pagrindinėje gatvėje yra geras restoranų, kavinių ir barų asortimentas. Toliau į pietus yra Ayia Napa. Tai geriausiai žinoma kaip "klubinėtojų meka", bet ji taip pat turi vieną iš geriausių salos paplūdimių ir gana seną miesto centrą..
Kaimyninis „Nissi“ paplūdimys darniai užbaigia šį kurortinį trio. Jame yra vandens parkas ir balto smėlio paplūdimys su savo salelėmis.
Paphos miestas yra labiausiai žinomas Vakarų pakrantės Kipro kurortas. Tradicinis uostamiestis, kuriame yra keletas auksinių paplūdimių, graži prieplauka ir ilgas istorinių paminklų sąrašas, įskaitant Karalių kapines. Kitame regione yra Limasolis su išvaizdžia įlanka „Coral Bay.“ Jei ieškote ramaus poilsio, tylūs Poliso, Amathuso ir Latchi pajūrio kaimai leis pajusti autentišką salos gyvenimą.
Filtrai