Paskutinė minutė atostogoms Albanijoje!

519 €
Išvykimas 2019-09-03
Atvykimas 2019-09-10
Viskas įskaičiuota

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Horizont 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-20
Atvykimas 2019-08-27
559€
Viešbutis Grint 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-20
Atvykimas 2019-08-27
658€
Viešbutis Casa Durres 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-08-27
Atvykimas 2019-09-03
519€
Viešbutis Horizont 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-03
Atvykimas 2019-09-10
519€
Viešbutis Casa Durres 4* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-03
Atvykimas 2019-09-10
549€
Viešbutis Flower And Spa 5* Viskas įskaičiuota
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2019-09-03
Atvykimas 2019-09-10
659€
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Skrydis iš Rygos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
 • Draudimas
 • Ekskursijos
 • Kitos, nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančios turisto išlaidos

Viešbutis

Horizont 4*

Priklausantis žinomam „Harmonia Hotels“ viešbučių tinklui, netoli Duresio centro įsikūręs viešbutis siūlo puikias sąlygas atostogoms ir poilsiui. Už kelių žingsnių nuo viešbučio – gražus smėlėtas paplūdimys su nemokamu aptarnavimu, kuriame svečiai gali mėgautis Albanijos saulės voniomis. Modernus ir elegantiškas interjeras, erdvūs kambariai, nemokamas belaidžio interneto ryšys bei restoranas, siūlantis albanų ir tarptautinės virtuvės patiekalus.

Viešbutis

Grint 4*

Jaukus viešbutis, įsikūręs prie pat smėlio paplūdimio, siūlantis nemokamą aptarnavimą - tai įdomus pasiūlymas tiek romantiškoms atostogoms dviese, tiek šeimyniniam poilsiui. Viešbutis siūlo erdvius, komfortiškus numerius, įrengtus šiuolaikišku stiliumi – visi numeriai su balkonais ir vaizdu į jūrą. Svečių paslaugoms yra 2 barai, iš kurių vienas yra paplūdimio, bei restoranas su albaniškais ir Viduržemio jūros regiono patiekalais.

Pasiūlymo privalumai

 • Puikus pasirinkimas šeimyniniam poilsiui
 • Erdvūs numeriai
 • Prie smėlio paplūdimo
 • Jaukus

Viešbutis

Casa Durres 4*

Visiškai renovuotas, kviečia romantiškų atostogų ramioje vietovėje. Skirtas tik suaugusiems svečiams, siūlo šiuolaikiškai įrengtus interjerus ir komfortiškus numerius. Vietoje yra baras, o gurmanų laukia restoranas, siūlantis albaniškos ir tarptautinės virtuvių patiekalus. Smėlėtas paplūdimys su nemokamu aptarnavimu. Atsipalaiduoti taip pat galima ir gurkšnojant spalvotus kokteilius prie viešbučio baseino.

Viešbutis

Flower And Spa 5*

Viešbutis įsikūręs netoli smėlėto paplūdimio ir parduotuvių bei restoranų. Svečių paslaugoms – baseinas, patogūs kambariai su visais reikalingais patogumais, restoranas ir baras. Viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas. Tai puiki atspirties bazė kelionėms po Duresio regioną.


Apie šalį

Albanija yra viena sparčiausiai besikeičiančių valstybių. Dar visai neseniai keliautojai baiminosi, kad vykti į Albaniją nėra saugu, tačiau šiandien tikrai nėra ko nerimauti. Dažnai turistai Albanijos gamtos grožį prilygina Kroatijai, ir teigia, kad tai tik laiko klausimas, kada Albanija taps viena dažniausiai pasirenkamų kelionių krypčių. Šioje šalyje kainos yra nedidelės: už puodelį kavos sumokėsite ne daugiau nei pusę euro, o nakvynės kaina svyruoja nuo dešimties iki dvidešimties eurų.

Albanijos paplūdimiams neprilygsta nė vienas Europos kurortas – paplūdimiai gražūs ir švarūs, o svarbiausia – nėra perpildyti, kas yra aktualu kiekvienam, trokštančiam ramaus poilsio. Albanijos miestuose gausu įvairiausių staigmenų – spalvingų pastatų, postmodernistinių statinių ir stilingų mados krautuvėlių, kurios viliote vilioja apsipirkti. Vietiniai gyventojai turistus priima itin svetingai ir jais tikrai nuoširdžiai domisi. Nenustebkite, jei būsite užkalbinti tiesiog autobuse – pradėti pokalbį su nepažįstamaisiais albanams yra visiškai natūralu. Albanijoje susikalbėsite anglų, italų ir ispanų kalbomis ar tiesiog gestikuliuodami – vietiniai tikrai pasistengs jus suprasti!

Trumpai:

 • Kerinti ir paslaptinga, pilna kontrastų šalis
 • Viduržemio jūros klimatas ir svetingi gyventojai
 • Nuostabūs senovės paminklai, kalnai, paplūdimiai, ežerai
 • Nepaliesta gamta ir gražūs kraštovaizdžiai
 • Puiki tradicinė virtuvėFiltrai