Tobulos atostogos vaizdingoje Tenerifėje! 2021 m. pavasaris

636 €
Išvykimas 2021-03-05
Atvykimas 2021-03-12
Pusryčiai

Kelionės datos ir kainos:

Viešbutis Globales Acuario 2* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-03-05
Atvykimas 2021-03-12
636€
arba
Pirkti
Viešbutis Muthu Royal Park Albatros 3* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-03-05
Atvykimas 2021-03-12
728€
arba
Pirkti
Viešbutis Bahia Flamingo 3+* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-03-05
Atvykimas 2021-03-12
745€
arba
Pirkti
Viešbutis Allegro Isora 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-03-05
Atvykimas 2021-03-12
865€
arba
Pirkti
Viešbutis Alua Parque San Antonio 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-09
Atvykimas 2021-04-16
764€
arba
Pirkti
Viešbutis Blue Sea Interplace 4* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-09
Atvykimas 2021-04-16
785€
arba
Pirkti
Viešbutis Barcelo Santiago 4+* Pusryčiai ir vakarienė
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-09
Atvykimas 2021-04-16
1035€
arba
Pirkti
Viešbutis GF Gran Costa Adeje 5* Pusryčiai
Trukmė 7 n.
Išvykimas 2021-04-16
Atvykimas 2021-04-23
975€
arba
Pirkti
Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Skrydis
  • Rankinis ir registruotas bagažas
  • Pervežimas iš oro uosto iki viešbučio
  • Kelionės vadovo paslaugos
Į kelionės kainą neįskaičiuota:
  • Draudimas
  • Ekskursijos
  • Asmeninės išlaidos

Viešbutis

Globales Acuario 2*

Populiarus tarp šeimų su vaikais, ie6kan2i7 ekonominio varianto.  Ant viešbučio stogo yra baseinas iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į salą, Teidę, vandenyną...

Viešbutis

Muthu Royal Park Albatros 3*

Šis apartamentų viešbutis yra puikus pasirinkimas ekonominio tipo poilsiui poroms arba šeimoms. Čia nuostabi gamta, geras ir švarus oras bei puikus aptarnavimas. Netoli yra vandenynas, o horizonte matomi kalnai. Viešbučio pasididžiavimas tai nepriekaištingas atogrąžų sodas, sukurtas daugiau nei prieš 20 metų. Jame gerai paskaityti ar pasivaikščioti. Įsikūręs ramioje vietoje salos pietuose, apie 100 m iki vandenyno bei apie 4 km iki Tenerifės šiaurinio oro uosto.
 

Viešbutis

Bahia Flamingo 3+*

Puiki vieta gražių vaizdų mėgėjams! Iš viešbučio terasos atsiveria puikus vaizdas į vandenyną ir La Gomera salą, o įsikūrimo vieta šalia gražaus juodo vulkaninio smėlio paplūdimio ir didingų Los Gigantes uolų yra pagrindinis viešbučio privalumas. Svečiams skirta - gerai prižiūrimas baseinas, teniso kortas bei du barai ir restoranas. Netoli esantis centras su parduotuvėmis ir barais vilioja vakariniams pasivaikščiojimams, taip pat verta išsinuomoti automobilį ir aplankyti garsųjį Loro Parką.
 

Viešbutis

Allegro Isora 4*

Viešbutis įsikūręs ramioje vietoje, su juodojo smėlio paplūdimiais. Viešbutis puikiai tinka poroms arba šeimyniniam poilsiui. Viešbutis įsikūręs 38 km iki Tenerifės pietinio oro uosto, 700 m iki vandenyno. Viešbutis pastatytas 1995 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2017 metais.
 

Viešbutis

Alua Parque San Antonio 4*

Tropinių sodų apsuptas viešbutis įsikūręs ramioje vietoje, apie 2 km iki miesto centro ir Papūgų parko. Puiki vieta ilgiems pasivaikščiojimams. Rekomenduojamas ramaus poilsio mėgėjams. Apie 91 km iki Tenerifės pietinio oro uosto bei apie 29 km iki šiaurinio Tenerifės oro uosto, Puerto de la Kruso kurorte (1,5 km iki centro), apie 2 km iki paplūdimio.
 

Viešbutis

Blue Sea Interplace 4*

Įsikūręs ramioje, gražioje vietovėje su tropiniais sodais šiaurinėje pakrantėje yra puiki vieta romantiškoms atostogoms dviese Profesionaliai vadovaujamas ir gerai prižiūrimas siūlo komfortiškus numerius su pagrindiniais patogumais. Viešbutyje yra restoranas su regioninės ir tarptautinės virtuvės patiekalais ir 3 barai. Svečių dispozicijoje yra 2 baseinai, iš jų vienas dengtas, teniso kortas ir mini golfas. Verta aplankyti centrą su gausybe parduotuvių ir restoranų.
 

Viešbutis

Barcelo Santiago 4+*

Viešbutis priklauso populiariam Barcelo Hotel Group viešbučių tinklui, kuris garsėja kokybišku aptarnavimu. Vaizdingi peizažai, draugiška atmosfera ir kokybiškas maitinimas - pagrindiniai viešbučio privalumai, kurie jau daug metų pritraukia turistus. Apie 45 km iki pietinio Tenerifės oro uosto, apie 95 km iki Santa Kruso miesto centro, tarp kurortinių Los Gigantes ir Puerto Santiago miestelių, apie 200 m iki paplūdimio.
 

Viešbutis

GF Gran Costa Adeje 5*

Gražus baseinų kompleksas, puikus aptarnavimo standartas ir nuostabi virtuvė - viskas vienoje vietoje, parengta ypač reikliems klientams. Elegantiškas penkių žvaigždučių kompleksas, įsikūręs netoli garsiojo Fanabe paplūdimio ir populiaraus Costa Adeje kurorto centro. Be gerai prižiūrimų baseinų su saulės terasomis deginimuisi, čia yra teniso kortas, mini golfas ir padelio tenisas, jauniausiems yra mini klubas, kurį veda profesionalių animatorių grupė. Puiki virtuvė yra vienas iš viešbučio privalumų, verta paragauti rafinuotų patiekalų „à la carte“ restorane ir skanių kokteilių bare prie baseino. 


Apie šalį

Tenerifė – viena iš septynių unikalių Kanarų salų, įsitaisiusi netoli Afrikos krantų. Gamta taip jau sutvarkė, jog ši sala yra padalinta į dvi klimato dalis: šiaurinė dalis yra drėgna ir žaliuojanti, o pietvakarinė - saulėta ir sausa. Tenerifės pietuose nuolatos šviečia saulė, todėl ji yra tituluojama „amžinojo pavasario sala“. O veiklos čia tiek daug, kad tik suspėk viską pamatyti, pajusti ir paragauti.

Atvykę į Tenerifę galite ilsėtis akiai neįprastuose, tamsaus smėlio paplūdimiuose, skalaujamuose siautulingų ir skaidrių Atlanto vandenyno bangų, galite leistis į jaudinančią kelionę po salą arba rinktis atpalaiduojančią ir gaivinančią iškylą laivu. Jei Jus žavi viduramžių dvasia, būtinai nuvykite į San Migelio pilį, kur turėsite galimybę susipažinti su narsiais riteriais ir stebėti jų turnyrą, o jei patinka svaiginantys kalnų vaizdai ir uolų didybė, aplankykite vingiuotais keliukais apraizgytą Maskos tarpeklį, kur įsikūręs nedidelis, unikalus kaimelis su draugiškais ir svetingais gyventojais, o svarbiausia - tiesiog privalote pamatyti grėsmingai atrodantį baltakepurį Teidės ugnikalnį ir milžiniškas Los Giganteso uolas.
 
Filtrai